Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnézitek? Készítettem egy...

Megnézitek? Készítettem egy videót kisfiam első életévéről és nagylányomról. Anyák napjára szeretnénk odaadni a nagymamának. Szerintetek milyen lett?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 24. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lett,és biztos örülni fog neki a nagymami!
2010. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Aranyos is és megható is. Szerintem a Nagymamák az ilyen ajándékokért vannak oda! Meg tudod mondani, mi az utolsó szám címe és ki az előadója? Nem ismerem és nagyon tetszik!
2010. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennél szebbet nem is adhatnátok neki,nagyon édesek,gyönyörű szép gyerkőceitek vannak,büszke is lehetsz rájuk!
2010. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem is nagyon jó lett!De ha megengedsz egy megjegyzést,vidámabb dalokkal még szuperebb lett volna.Így kicsit sírós,mert még én magam is könnyeztem :)

A gyermekeid pedig nagyon aranyosak!Üdv

2010. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Nekem kicsit egyhangú, kevés az igazán jó kép. A gyerekek aranyosak, a mamának meg tökmindegy a képek minősége.
2010. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Énnekem 16 évesen tetszett. Nagyon megható volt. Ez egy igazi ajándék:)
2010. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak az elejét néztem meg,mert nagyon hosszú, és nem kötött le annyira, de a mamának biztos nagyon fog tetszeni.
2010. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos.Az én kisfiam is Noel :-))
2010. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien válaszoltatok.Azért lettek ezek a számok mert maminak is a kedvencei.Az utolsó szám az Szekeres Adrienntől van Kicsi szív a címe.Ők az én büszkeségeim.
2010. ápr. 24. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez fantasztikus! Hogy csináltad? Van erre vmi program?
2010. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!