Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék az ellen hogy a...

Mit tehetnék az ellen hogy a babám ne tegyen mindent a szájába?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom a babák már csak ilyenek....de az enyém hát hogy is mondjam mióta felfedezte a kezét(ami nem most volt), egyszerűen nincs olyan amit meg ne kóstolna ha keze ügyébe kerül. Egy pillanatra sem tudom levenni róla a szemem mert máris a szájában van valami. A játszótéren ugyan ez, a homokot sopri a szájába, a kavicsot úgyszintén egyszerüen mindent ami mozdítható. Sokszor van hogy ő kér el valamit a polcról amit még nem kóstolt, és ha nem kapja meg hisztizik. 1 éves. Meddig fog ez tartani?
2016. szept. 29. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Enyem 15 hos es egy eves koratol csak rosszabb, meg a legkisebb szoszt is bekapja
2016. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.. az enyém is 1 éves és szintén ilyen. Itthon oké mert olyan nincs előttehagyva de lent a játszótéren nagyon nem jó. Falevél, gaz, kavics, mindegy mi. Hisztizik az enyém is már néha, de úgy érzem ez inkább csak rosszabb lesz..
2016. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő.

Nekem három gyerekem van, ebből kettő az "undorító dolgokat" egy éves kor felett már nem vette soha a szájába, a harmadik kb. 3 éves koráig MINDENT a szájába vett, még négy évesen is a SPAR üvegablakát nyalogatta...

2016. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Otthon nekunk sincs elol semmi, de tegnap pl a labtorlorol szedte fel a koszt es azt ette .
2016. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha nem akarod h később allertgiás legyen ink hagyd. így fejlődik az immunrendszere.
2016. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni egy 1 évessel. Odafigyelsz hogy veszélyes dolgokat ne vegyen a szájába. Elviszed onnan vagy eltereled a figyelmét valami mással. Az én fiam olyan 15-16 hónaposan hagyta abba.
2016. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az enyém még kicsivel a 3. szülinapja előtt is folyamatosan ezt csinálta
2016. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Lányom nem volt ilyen viszont a fiam igen. Kiszedtem a szájából és kicsit odacsaptam neki a szájára. Nem nagyot. Megtanulta kb 1-2 hét alatt hogy nem vesz semmit a szájába. Ja és persze elmagyaráztam neki, hogy nem szabad.
2016. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Huu már azt hitten hogy csak az enyém ennyire "mindentaszájba" típus. De most komolyan, még a fürdő vizet is issza, a habot csak úgy habzsolja fürdésnél. Persze ott vagyok nem engedem neki, mondom hogy nem szabad és ilyenkor ő is legyint a fejével de huncutul rám mosolyog és már teli a szája.
2016. szept. 29. 12:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem! Ez a korszak errol szol, hogy mindent a szajukba vesznek .Igy ismerkednek a vilaggal ,ezt tanultam is meg most hogy van babaucim o is maszik es minden szoszmoszt vesz a szajaba ugyhogy feler egy Nagy takaritassal sokszor hogy ra kell vigyaznom :)
2016. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!