Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék az ellen hogy a...

Mit tehetnék az ellen hogy a babám ne tegyen mindent a szájába?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom a babák már csak ilyenek....de az enyém hát hogy is mondjam mióta felfedezte a kezét(ami nem most volt), egyszerűen nincs olyan amit meg ne kóstolna ha keze ügyébe kerül. Egy pillanatra sem tudom levenni róla a szemem mert máris a szájában van valami. A játszótéren ugyan ez, a homokot sopri a szájába, a kavicsot úgyszintén egyszerüen mindent ami mozdítható. Sokszor van hogy ő kér el valamit a polcról amit még nem kóstolt, és ha nem kapja meg hisztizik. 1 éves. Meddig fog ez tartani?
2016. szept. 29. 09:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, az enyém is megkóstolja a fürdővizet.. meg ma a homokot.. egyszer csak guggolásból azt veszem észre, hogy a feje a homoknál van már.. és nevet rajta. Egyébként én kérdeztem a védőnőtől meddig fog ez tartani és majdnem nevetve mondta, hogy kb óvodás korig akár. :/
2016. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

de ez a normális. sőt tuti ti is ezt csináltátok...

persze oda kell figyelni de ez az egészségére is jó hatással van.

2016. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!