Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden szülőnek a saját...

Minden szülőnek a saját gyereke a legszebb a világon?

Figyelt kérdés
Kislányomat sokan dicsérik, hogy milyen szép. Nagy fekete szemei és hosszú szempillája van. Nem tudom, hogy tényleg ilyen szép e vagy csak udvariasságból mondják. Vagy csak én látom gyönyörűnek?
2016. szept. 29. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mikor a lányom megszületett, nos nem volt a legszebb, és császáros babákkal voltunk egy szobában. Láttam hogy nem túl szép. Már rég kikupálódott, különleges. Vöröses haj, kék szem, fehér bőr pár szeplővel. Szerintem nem lehet a szépséget összehasonlítani. Mindegyik gyerekben más és más a szép. Tuti van nála szebb. Én nem látom a világon a legszebbnek. Lehet velem van a baj.
2016. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Betu ***** válasza:
Amikor a kisfiam a pocakomban nőtt és a terhességem VÉGE felé jàrtam készült uh kép. Nekem màr ott olyan szép volt làtszott hogy olyan arányos a koponya csontozata egyszerűen azon az egyszerű képen is olyan szépnek làttam. Amikor kibújt hàt elég dagadt volt a szeme piros a pofija de ott is olyan szépnek láttam. Majd hazamentünk ès egyre szebb lett a fekete dús haja kihullott helyette egy vilàgosbarna hajacska nőtt. A konnycsatornazaródàsa elmúlt szép nagy barna mandulavàgasú szemei vannak hosszú szempillàval, picike orra, vastag szàja. Formàs kis teste, olyan igazi kispasi.😀19 hónapos most màr, de sokan azt mondtàk kisebb koràban és most is hogy nagyon szép kisfiú. Nekem is nagyon szép, de ha làtok egy màsik szép babàt és kisgyereket ugyanúgy megdícsérem hogy milyen szép. Viszont ahogy itt màr irtàk ha olyat làtok aki nekem nem olyan szép az csak aranyos vagy cuki. Szerencsés vagyok de mindig bennem van az hogy mi lesz hogyha a màsodik babàm nem lesz ilyen gyönyörű, tudom hülyeség de a realitás talajàn ez is eszembe jut, nem tudom mi lenne ha nem lenne elèg szép az én szememben sem. Érdekes azt kijelenteni hogy mindenkinek a sajàt gyereke a legszebb mert akinek van szeme az làtja hogy esetleg az ovenel van szebb is. Biztos van az én kisfiamnàl is szebb, valaki így valaki úgy làtja. Na de én őt imàdom legjobban a vilàgon az biztos!!!😁
2016. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!