Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek ilyenkor a...

Mibe öltöztetitek ilyenkor a babákat?

Figyelt kérdés
4 hetes a kislányom, hosszú ujjú body, plüss talpas rugi volt rajta éjszaka, plusz vastag takaró. Vagy rövidujjas body, pamut hosszú talpas rugi, pamut vékony hosszú ujjú zsák. De a keze hideg. 21-22 fok van átlagban. Fázhat?
2016. okt. 9. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó így. A nyakát nézd a tarkójánál, ne a kezét! Ha a nyaka hideg, akkor fázhat.
2016. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A babák hónalját kell nézni ha ott hideg vagy meleg értelemszerűen fázik vagy melege van. Nekem kevés az a hőmérséklet egy ekkora babánál. Nálunk általában 24 fok van ha hideg van kinn. De ha ez a hőmérséklet marad akkor mindenképpen pamutot adj rá mert ez szivja a legjobban a nedvességet.

Rövidujju body, felé pedig egy rigdalozó vagy hosszú ujjú body, talpas nacival. Vagy sima badrág zoknival.

2016. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Nem kell meg vastag takarót ráadni. Eleg ha a kis pamut babatakarójával betakarod.

A vastag plüss takaró kintre kell.

Még ezután jön a hideg.

2016. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem szabad ennyire beöltöztetni éjjelre, borzasztó veszélyes, ez a bölcsőhalál legnagyobb kockázata. Nem értem hogy a szülők még a mai napig nem tudják hogy a kisbabák keze hideg mert még nem jó benne a vérkeringés. Ez egy annyira alap dolog.
2016. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam 3 és fél hetes, 3 hete vagyunk itthon, ugyanaz a kombináció: rövid ujjú rugi + talpas rugi (nem plüss) + kókuszpólya, fürdés után vékony sapka. Nálunk is 21-22 fok volt a fűtésszezon előtt.


A keze mindig hideg volt, de a tarkója meleg, és az számít.


Most, hogy van fűtés, nála 24-25 fok van, ami nagyon meleg. A pólyát elhagytuk, helyette plüss hálózsákban alszik. (És próbálom beszabályozni a fűtést.)

2016. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell plüss!

Kintre kell plüss!

Egy merő műszál a plüss anyag. Ha kivoszed levegőre oké a plüss takaró de bentre mi a fenének.

24-25 fokba én ha rövid ujjú hosszu ujjú kombinációt adtam nem is takartam be.

Annál rosszabb.

Ha csak 1 réteg volt rajta betakartam PAMUT TAKARÓVAL!


2 VOLTAM

2016. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] Én ez alapján öltöztetem. (A tog a hálózsákok címkéjén többnyire rajta van, a vastagságot jelöli.)
2016. okt. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igy igy, ahogy elottem irjak!

Nemszabad tuloltoztetni, borzaszto veszelyes, bolcsohalal !!!!

2016. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, az 1 tog a vekony halozsak aki nem tudja. En is pont igy toztetem, hasonlo tablazat alapjan
2016. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!