Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok akik amellett döntöttek,...

Azok akik amellett döntöttek, h nem szoptatnak, azok miért döntöttek így? Azok írjanak akik ténylegesen emellett döntöttek, mert erre vagyok kíváncsi és ne azok akik NEM TUDTAK szoptatni

Figyelt kérdés
én 7hós koráig tudtam szoptatni a babym,de sajna elapadtam,mert nem volt elég tejem!elkezdtük a hozzátáplálást és még annyit se szopizott így szép lasan elapadtam!amióta nem szopizik úgy érzem,h könyebbek a napjaim,mert nincs az a feszültség bennem,h nem tudom jóllakatni!mindent megtettem azért,h legyen tejem,de sajna nem lett több!a szopiztatásos hónapok alatt 14kilót híztam,emiatt kicsit depis is lettem!jártunk anyatejért,de volt,h keveset kaptunk így elöfordult,h tápival kellett egészítenem!mióta nem szopizik úgy érzem,h szabadabb vagyok,nincs az hogy 4óránként igenis kajaideje van,emiatt otthon kell lennem,könyebben rátudom bízni rokonokra akár több órára,keményebb fogyókúrát csinálhatok,olyanokat ehetek-ihatok amiket szopi alatt nem lehetett,ha arról van szó,h csinálok valamit akkor apája is meg tudja etetni!imádom a lányom és tudom,h az anyatej az az ami a picinek a legjobb,de mégis úgy érzem,h jobb így a közérzetem,nem vagyok feszült!a kiscsaj is jókedélyü,egészséges...mikor ezeket mondtam anyumnak akkor fura szemeket meresztett rám,de azt mondja,h örüljek,h eddig tudtam egyálltalán szoptatni,sokaknak még ennyi se adatik!sejtem,h ezzel a kérdéssel vita fog kialakulni,hisz ez egy nagy kérdés még mais,h szoptatni vagy nem szoptatni,de nem azért kérdezem ezt,h vitát szítsa csak érdekel,h ki miért nem akar szopiztatni!mondjuk a mellem az igencsak megsínylette,de egy jó plasztikai sebész csodákra képes!:-))rossz ember ill. anya vagyok emitt,h így érzem?elöre köszi a válaszokat
2010. ápr. 26. 09:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló!velem detto ugyan ez volt!mondjuk nálunk a kapott tejtöl szépen nött a Kisribizli és a hozzátáplásás alatt hízott kevesebbett!az viszont kamu,h annyit termelsz amennyi a picinek kell,ez akkor ihaz már amikor tényleg annyi tejed volt,h jól lakott és a 2hónap múltán már azt a mennyiséget termeli amennyiket elötte evett!de ha nincs elég akkor végig kevés lesz!nekem is jobb,h nem szopizik már,pedig küzdöttem,h legyen....
2010. ápr. 27. 19:08
 12/12 anonim ***** válasza:
én szerencsére tudok szoptatni,lassan egy éves a fiam.az a gáz ha vki tudna szoptatni de nem akar az más ha nem elég a tejci stb
2010. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!