Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik napközben a...

Mennyit alszik napközben a babátok és ti mit csináltok az alvásidejében?

Figyelt kérdés
Házimunkát végeztek vagy pihentek? Ha mindkettő, akkor milyen arányban? És ha pihentek ilyenkor, akkor hogyan? (Olvasás, film, sorozat vagy más hobbi? Milyen?)
2016. nov. 2. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Bár nekem nem babáim vannak, de a kérdés szempontjából úgy látom mindegy :)

Nekem egy 2 és egy 4 évesem van. Alvásidőben mindent szoktam csinálni, csak aludni, pihenni nem. Mindig van valami és egyszerűbb akkor csinálni, amikor ők "nincsenek jelen". Általában főzni szoktam egyébként akkor, de más 1000 dolgom is akad.

2016. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

15 honapos, masfel - max 2 orat alszik.

Olyankor en is alszom, ha nem akkor olvasgatok a neten, messengeren beszelgetek, bar most epp vizsgam lesz, igy arra tanulgatok ezekben a hetekben.


Fozni elotte megfozok , takaritani heti egyszer szoktam de azt is delelott.

2016. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

mivel babakociőggő volt, zinte csak szoptatásra jöttün haza, addig rúttam a parkokat és 500 oldalas könyveketr olvastam ki gyermekgondozásról, ápolásról, betegégekről,, babakomunnikációról, fejlesztésről, mozgáskoordinációról, idegrendszeri érésről, minden kornak a jellemzőiről, míg nem csatlakozott hozzám a szomszédsrác rendzeresen csavarogni. onnanstól életszerűbbek lettek a napjaim, mentünk fotósoz is, stb.


a maréknyi éjszakai időmben karikás szemmel félkómában sterilizálás, fejés...



de mindent öszevetve szép volt a babakorszak :)

2016. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
*babakocsifüggő volt, szinte csak szoptatásra jöttem haza
2016. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3x alszik, első alvása az fél óra akkor én is pihizek, netezek, a nagy alvása az 1 órásában szoktam házimunkát végezni és elkészülődni, valamint végre ebédelni ha még belefér az időbe. Utolsónál már itthon van az apuka is, akkor mindig mást :)
2016. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

7 hosom van.

Altalaban 3×alszik.a rovidebb 40-60 perces alvasidoben csinalom a dolgom.a hosszabb 2-2,5 orasban alszom,vagy filmet nezek.

De ha nem kelnek minden nap fel 6kor(a nagyok,es apa miatt) akkor nem aludnek,de igy muszaj potolni mert este 11-12 kozott kerulok agyba.

Szerencsere a felmosason,es egyeb vegyszeres dolgokon kivul mindent lehet a pici mellett csinalni.igazan jo gyerek.

2016. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
15 hónaposom délelőtt és délután is 2-2 órát alszik. Ilyenkor takarítok vagy dolgozok (itthonról végezhető munkám van), amelyikhez kedvem van. Este 9 körül alszik el, így utána még 2 órát tudok bármire szánni, mert amilyen jó alvó és nyugodt, én annyira vagyok pörgős és későn fekvő.
2016. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposom van. 4-szer 30-40 percet alszik. Főzni, begyújtani, illetve a vegyszeres takarítást végzem (fürdő, wc) alvás időben, de van, hogy én is alszom vele.
2016. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idősre gondolsz? Mert szokott változni de még az is, hogy én mit csinálok közben. 9 hónapos kora óta 2x alszik másfél -2 órát. A nappaliban vagy fürdőben takarítok ha kell, nem mindennap azért. Nagy hanggal nem lehetek mert felkel rá. Amikor nem kell pl port törölni csak összepakolok 10 perc alatt és pihenek. Telefont nyomkodok vagy olvasok vagy szókeresőzök vagy el is alszok. Változó, mikor hogy sikerül. Ablak pucolás, portörlés, vasalás, hajtogatás, fürdőben szinte minden amit tudok csinálni amíg alszik.

3 hónapos koráig főzés akármi az alvásidejében volt. Utána rászokott a 20-30 perces alvásokra így inkább leültem arra a kis időre.

2016. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az törpim még csak két hetes, szóval a nap nagy részében alszik. Viszont semmit nem tudok csinálni, mert sajnos hasfájós és csak úgy nyugszik meg , ha ülve ringatom. Szóval se alvás, se házimunka nincs egyenlőre.
2016. nov. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!