Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik napközben a...

Mennyit alszik napközben a babátok és ti mit csináltok az alvásidejében?

Figyelt kérdés
Házimunkát végeztek vagy pihentek? Ha mindkettő, akkor milyen arányban? És ha pihentek ilyenkor, akkor hogyan? (Olvasás, film, sorozat vagy más hobbi? Milyen?)
2016. nov. 2. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2,5 éves, ebéd után alszik 2,5-3 órát. Addig csendes foglalkozást tartok magamnak. Olvasok, netezek, varrok, mosok, teregetek.. mindent csinálok a főzésen és mosogatáson kívül, mert nálunk nem túl jó a ház elosztása, nem csörömpölhetek.
2016. nov. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos a fiacskám, 3x alszik, 2 rövidebb, egy hosszabb. A rövidebbek alatt eszek, iszom egy kávét, netezek. A hosszabb alatt összepakolok, vasalok, lezuhanyozok, netezek, pihenek, olvasok, sorozatot nézek. Aludni ritkán szoktam, csak ha valami miatt nagyon fáradt vagy beteg vagyok. De amúgy szinte bármit meg lehet mellette is csinálni, de igyekszem inkább csak vele foglakozni, mikor ébren van, csak porszívózni szoktam vele, azt még szereti is nézni :)
2016. nov. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!