Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek sikerült kihordania az első terhességet?

Figyelt kérdés
Problémamentes volt a terhességetek, vagy volt bármi problémátok (barnázás, vérzés, stb). Volt a baba előtt Pcos-otok és ha igen, akkor visszatért ez a szülés után?
2016. nov. 26. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy az emberiség több mint 50 %a ki tudja hordani az első terhesseget, problémamentesen és nem volt soha pcos
2016. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, van-e itt olyan, akinek nem volt vetélése az első szülése előtt? Nyilván, szerintem a többség ilyen. Például én is kihordtam az első terhességem. Nem értem, miért akkora szenzáció ez.

Problémamentes terhesség, némi vizesedés a végén, de ennyi, se barnázás, se vérzés, semmi, és nem volt semmilyen betegségem előtte sem, utána sem.

2016. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Problémamentes terhességem volt, semmilyen betegségem nem volt előtte.
2016. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van köztünk olyan. Hál' istennek ez a gyakoribb.
2016. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2-es nem azért kérdezem, mert szenzáció, hanem mert sajnos sokaknak nem jön össze és itt is a terhesség kategóriában leginkább a problémákról lehet olvasni, mivel ha valakivel minden oké, akkor azt nem fogja kérdés formájában kiírni, hogy neki mennyire rendben van a terhessége és mit szólnak hozzá mások. Első babával vagyok várandós és tapasztalatlan vagyok a "tünetekkel" és teendőkkel kapcsolatban, ezért pár kérdést feltettem a terhesség fórumban. Miközben válaszokra várok, elkövetem párszor azt a hibát, hogy elolvasom az olyan kérdéseket és kommenteket, amik beparáztatnak rendesen... eljutottam arra a pontra, hogy szükségem van pozitív történetekre, mert egyre inkább betojok, ez pedig nem jó. Nem hiszek a vonzás törvényében, de abban igen, hogy nem tesz jót a picimnek, ha halálra aggódom magam azért, mert csak rosszakat olvasok. Szóval mondom még egyszer: nem ámuldozni jöttem és nem azért, mert lehetetlennek tartom, hogy elsőre is sikerülhet.


Örülök, hogy jól sikerült a terhességetek és gratulálok a babátokhoz :)

2016. nov. 26. 19:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen barnáztam, utrogestan kellett de nem volt semmi gond, 39 hétre szültem.

Nem, ilyenem nincs.

2016. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kene inkabb mellőzni ezeket a fórumokat várandósan (is)... inkabb magadra figyelj es elvezd a babavárást minthogy itt paráztatod magad
2016. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van, mindkét terhességem problémamentes, kiírt idő előtt 2,illetve 1 nappal előbb szültem természetes úton. Vetélésem, abortuszom nem volt. Ja, és ami lassan már nem természetes, hogy mindkettő a férjemtől van, akivel 12 éve együtt vagyunk.
2016. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van (a férjemtől :D). 5 év a kor különbség a gyerekek közt. az első terhességem előtt sok évvel 17 évesen volt egy abortuszom.

Mind a két gyerekem elsőre megfogant ;)

2016. nov. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Probléma mentes volt a terhességem, se hányás, se vizesedés, se magas vérnyomás, se terhességi cukor. Szerintem visszajött a PCOS-em mert szoptatás alatt csak pajzsmirigy gyógyszert szedek a többit nem (orvosi utasítás).
2016. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!