Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rokonok jöhetnek (kisgyerekekk...

Rokonok jöhetnek (kisgyerekekkel) látogatni 2 honapos babat?

Figyelt kérdés

Meg nyilvan nem kapott meg minden oltast.

Szerintetek??


2016. dec. 5. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tiltottam meg.Az utolsó kötelező oltás 18 hónapos korban van.Addig akkor ne is menjen közösségbe?
2016. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségesek én engedném
2016. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem vagyok kepben..csak mindenki jonni akar karacsonykor, vagy 10 tavoli rokon, felek h idehoznak vmi virust:(
2016. dec. 5. 18:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségesek akkor én nem tiltanám.Ennyi erővel az utcán séta közben is összeszedhet valamit.Nem kell ennyire burokban nevelni.
2016. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki beteg az ne jöjjön, ennyi. Akkor se ha picit folyik az orra és akkor nem lesz semmi baj.
2016. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne jöhetnenek?
2016. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
aki beteg, vagy ugy erzi magat, az nyilvan ne jojjon, nehogy elkapja a kicsi.de szerintem tulfelted, nem lesz semmi baja.
2016. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En 1,5hetes koratol vittem a picit oviba,suliba a nagyokert reggel,delutan.kutya baja sem lett.pedig ott aztan biztosan volt nathas gyerek.

Jo,nem azt mondom,hogy minden tavoli tokon menjen akarmi baja van a gyerekenek,de ha egeszsegesek akkor nyugodtan.a gyerekeket ugy sem a pici erdekli.mossanak kezet mirlott megsimizik a pocakjat,vagy a labat es annyi.

2016. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oltás dolog nem úgy van, mint egyes állatoknál. A baba olyan betegségek ellen fog oltást kapni, amit a látogatóba érkező gyerek biztosan nem hordoz (hiszen ő is megkapta ezek ellen az oltást).

A kisgyerek látogatásában csak annyi a veszély, hogy a gyerekek gyakrabban betegek, de ha nem betegen megy látogatóba, akkor nem lesz belőle gond.

2016. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk jöhettek, illetve mi is mentünk. Karácsonykor volt 2,5 hónapos. Eszembe sem jutott, hogy tiltsam a családot, rokonokat. Sőt egy kolléganőmnél volt egy mini karácsonyi céges buli, oda is mentünk. Szuper jól érezte magát, élvezte, hogy 10 nő akarja ringatni, játszani vele. Először 10 hónaposan volt beteg (nyáron, amikor senki nem is volt még csak taknyos sem a környezetünkben)
2016. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!