Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érezte azt a babájával...

Más is érezte azt a babájával az első hetekben, hogy a bezártságtól, fáradtságtól és az állandó sírástól felvágná az ereit, vagy mindenkinek élete legszebb időszaka, babaillat és vattacukor volt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 10:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat. Nem tudom mi van velem, alig vártam, hogy végre kisbabánk legyen, most pedig nem tudok felhőtlenül örülni. A szülésem nagyon jó volt, nem éltem meg traumaként, mondjuk utána több napig kellett bent maradni a kórházban, ami nagyon szar volt, ezzel sokszor álmodok, nagyon megviselt. Elég takony idő van itt nálunk, úgyhogy nem tudom minden nap levinni sétálni sajnos, de tényleg felüdülés, ha séta van. Nekem nincsenek kisbabás ismerőseim, nincs kivel összejárni, a férjem van csak, akit alig várok minden nap, hogy hazaérjen, szinte számolom a perceket. 5 hetes a babám, és úgy érzem nem vagyok jó anya..nem tudok foglalkozni vele, nem tudom mit kezdjek vele. Sok tejem van, sokat eszik, jól alszik..de gyakran sírdogál, éjjel 3 óránként eszik, és elég sokáig kell ringatni utána, hogy visszaaludjon...nagyon fáradt vagyok... és iszonyúan idegesít a sírása, ami miatt bűntudatom van..
2016. dec. 8. 13:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért idegesít a sírása, mert pont olyan frekvencián sírnak a kisbabák, hogy az anyukák mindent megtegyenek azonnal annak érdekében, hogy kiderítsék a gyermekük baját. Meg azért is idegesít a sírása, mert imádod a babádat. Én is imádom mindkét gyermekemet, Értük élek, de a falra tudnék mászni a sírásuktó, pedig már hozzá szokhattam volna, Ők már ovis és bölcsis korúak. Azt érzem, amikor sírnak, hogy rögtön meg kell oldanom a problémájukat, és ha még mindig sírnak, és esetleg nem tudok azonnal rohanni Hozzájuk, teljesen készen vagyok. Imádom Őket, a szívem szakad meg a sírásuktól. Nyugi, nagyon jó anya vagy! Mintha magamról olvasnék, amikor a soraidat olvasom. És most van egy mosolyalbum 4 évesem és egy 2 évesem, akikért a tűzbe mennék. És szerintem nagyon jó anyukájuk vagyok. Neked is megjön majd az önbizalmad, adj időt magadnak, és szeresd a babád. A többi megjön magától. Ringasd, babusgasd sokat, beszélj, énekelj hozzá, akkor is, ha bénának érzed magad. Ő a leggyönyörűbbnek fog látni Téged.
2016. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!