Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy keszitsem fel a 2 evest...

Hogy keszitsem fel a 2 evest a kisteso erkezesere?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 eves lesz pont,mire megszuletik a kistesoja. Hogyan tudnam ot valamennyire felkesziteni, hogy ne sokkolja ot az uj helyzet? Ne bantsa a picit meg ilyenek? Kinek mi valt be?
2016. dec. 11. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán volt témában nálunk, főleg hogy nem tudta mi az hogy testvér..

Soha nem próbáltuk meg 'lenyomni a torkán', nem volt az hogy jajj gyere nézd, segíts ebben, hozd azt, nem éreztettük egyáltalán hogy bármi is változott volna! Természetesnek vettük hogy itt van a baba, nem kapott kitüntetett figyelmet.

Imádják egymást! Semmi féltékenység

2016. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is az vált be, hogy teljesen természetesnek vettük az új helyzetet,mivel az is! Nem csináltunk úgy, mintha az ő élete most teljesen megváltozna. Nálunk is pont 2 éves volt. Én nem ragoztam túl, emlegettük hogy baba van a hasamban, te is ott voltál, de kb ennyi volt. Nem vontam be semmibe mivel 2 éves volt. Megszületett és mindenki úgy csinált, mintha ez a legtermészetesebb dolog lett volna. Persze volt amiben a baba elsőbbséget élvezett, de ezt alapnak vettük. Ahogy azt is hogy vele minden lefekvés előtt például továbbra is olvastam. Könnyebb lesz a tiédnek is ha nem akarod felkészíteni. Azzal valami olyasmit sugallsz felé, hogy tényleg valami nagy változás jön, ami részben igaz is. De rövid idő után úgyis belerázódik, kár túl drámázni. Nálunk sem volt olyan hogy bántotta volna a picit vagy ilyesmi.
2016. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!