Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc hónapos Kislányom nem...

Nyolc hónapos Kislányom nem nagyon akarja enni a zöldeket, csak a gyümit meg a tápszert! A súlya nem gond, mert 10 kg! A tiétek mindenevő?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
én kislányom most 10 hónapos, ő is a gyümölcsöt szereti, zöldséget magában csak akkor ha elég édes. én a zöldséghez mindig teszek pl. almát és úgy megeszi. a zöldborsóból van olyan ami nagyon édes, azt szereti. mondjuk ő anyateejes, tápszert soha nem kapott, az anyatej meg édes, valószínű emiatt.próbáld meg gyümölccsel keverni, esetleg egyre kevesebb gyümölcsöt tegyél bele, akkor fokozatosan megszokja a zöldségeket is
2010. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem baj, majd később meg fogja enni. Ne erőltesd, kb heti egyszer próbáld meg. Az enyém 11 hósan szerette meg a zöldségeket.

Addig is keverd neki a gyümikbe a husit. Esetleg dugj el 1-1 krumplit almába, vagy próbálj neki céklát főzni (almával).

2010. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a gyümölcsben szinte minden fontos tápanyag megvan:)

én is azt tanácsolnám,hogy keverd össze gyümölccsel:)

2010. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!