Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert kel fel a 13 hosom...

Miert kel fel a 13 hosom minden hajnalban?

Figyelt kérdés

Nyugtalanul alszik forgolodik aztan felkel. Egyutt alszunk es engem is felkelt. Nem a foga nem a hasa nem a szepa szorongas. Egyszeruen nem alszik vegig egy ejszakat. Ha felkel nem ker enni sem inni, semmit nem csinal csak engem birizgal es addig nem hagyja abba amig en fel nem kelek. Miutan magamhoz terek es elmondom neki h hagyjon beken aludjon vissza akkor nagy neheten visszaalszik. Probaltam mar hogy nem veszek rola tudomast, hogy elfordulok, hogy simogatom es visszaaltatom ringatva de semmi nem hasznal.

Kicsit unom mar h semmi baja es megis felkel hajnalba. Mit tegyek? Kinovi ezt is mint minden mast?


2016. dec. 12. 14:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!