Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babáját ki eteti...

7 hónapos babáját ki eteti anyatej és tápszer nélkül? Van valaki?

Figyelt kérdés
Ellenválaszokra nem vagyok kiváncsi!Tudom most mindenki azt írná,hogy ezt nem szabad.Nekem még is muszáj.Szóval van valaki akivel tudnék konzúltálni étkezési szokásairól?Kérlek jelentkezz.Köszönöm!!!
2010. máj. 3. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ajajj, azért csak óvatosan...
2010. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért muszáj?mért nem adsz tápszert?
2010. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem anyagi okok miatt nem adott tápszert ilyen korú babájának.Cukrot liszttel karamelizálta és teával felöntötte.Adott neki 1.5%-os tejet,abból kakaót,főzelékeket,és konzervből gyümölcsből készített pépet.Majd adtam neki egy doboz Sinlacot,ezzel tudott süríteni.Pépet sem szeretnél neki adni?Bocs a kérdésért,nem akarok tolakodni.Csak nem értem pontosan miért kérdezted.
2010. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos en ezt vegigcsinaltam a lanyommal. 3 honapos koraban elapadt a tejem, utana tapszert kapott, kikoltoztunk Angliaba es az itteni tapszereket nem volt hajlando megenni, hiaba probaltunk ki 4-5 felet. O akkor 6 honapos volt. Gondolom arra vagy kivancsi, hogy akkor mit evett?!

Reggeli: Gyumolcsjoghurt, tizorai 100%-os gyumolcsle, ebedre en foztem neki valamilyen fozeleket, amit turmixoltam, (ovatosan pici tejjel higitottam, nem lehetett sokat beletenni, mert akkor mar nem ette meg, ugyanis a tejtol oklondozott, azt sem szerette), uzsonnara gyumolcspure (alma, barack, sutotok...) vacsorara altalaban a deli fozeleket ismeteltuk. Szornyu idoszak volt, az egesz napom a pempozessel ment el, hogy izletes, taplalo legyen. A mult honapban toltotte a 2 evet, gyonyoru, egeszseges, formas kislany, de nem volt vele egyszeru, az ellensegemnek se kivanom. Kb. 1 eves volt amikortol pedig azt ette amit mi. Nem eroltettem ra, O kerte es kostolta vegig a mi kajankat. Raadasul par hete elkezdte inni a tejet, de csak bundaskenyer melle. Fura a csaj. Kerdezz nyugodtan, valaszolok, ha tudok.

2010. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ilyen nincs, hogy nem szabad...

Tejterméket tudsz neki más formában is. Joghurt, sajt, kefír, túró. Folyadékot pedig teát zöldség- vagy gyümölcslevet. Innentől pedig már tengernyi variáció van.

2010. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem muszáj, de 8 hós fiam nem nagyon szereti. Már 5 hósan alig akart tápszert enni, anyatej sosem kellett neki, sem ciciből, sem másból. Most reggel-este még pici tápszer, de azt hiszem már nem a tápértéke miatt... tehát mi mást eszik 6 hós kora óta: reggelire vékony szelet kenyér belseje mackósajttal, tea, tízórai joghurt (Humana, Nestlé) és 100%-os narancslé, ebéd egy 8 hós üveges húsos zöldség vagy általan készített zöldségpép (pl. karfiol-krumpli-borsó-resztelt cheddar), uzsi egy banán 2 babapiskótával pépesítve vagy egy gyümi majszolva, 6-kor még egy zöldséges husi, majd lefekvés előtt kevés tápszer (ezt nem tudom mivel váltanám ki, talán tejjel...). 8 hó, 10 kiló, tökéletes fejlődés. Remélem segítettem.
2010. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aztaaa, én gyerekem 2 nap alatt nem eszik meg ennyi kaját. Pedig ő 9 kg 10 hósan. :)
2010. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nővérem!Ő 6 hónapig szoptatott,aztán tejpép és minden más.Most,hogy az én babám lassan 7 hónapos és nem akarja elfogadni a tápszert,mondja is mindig,hogy miért erőltetem,ő sem adott neki soha.
2010. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapig szoptattam a kislányomat,most 8.5 hónapos, tejem mát nincs a tápszert pedig semmilyen formában nem hajlandó megenni.Reggeli:danonino vagy natur joghurt gyümivel.tízórai:krémtúró Ebéd:főzelék,délután gyümi és gyümilé, este pedig tejpép és tea.
2010. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ.Erre nem is számítottam.Mindenki sokat segített. Tejpépet szoktam neki adni.A tápszert nem eszi meg.Egyébként mi is fözöcskézünk és kostólgatjuk a finomságokat.Már tejbegrízt is csináltam neki.És imádja a bébiételeket.Ma kipróbáljuk milyen a rizstej,úgy hallottam egészségessebb mint a sima.
2010. máj. 4. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!