Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálással szeretnék...

Hozzátáplálással szeretnék egy kis segítséget kérni azoktól a kismamáktól akik még szoptatnak mellette?

Figyelt kérdés

7 és fél hós a kisfiam és kb 1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást. Leírnám, hogy én hogy csinálom. Szerintetek mit kellene másképp tenni, mert úgy érzem nem nagyon haladunk előre.

Reggel szopi 150-200 ml

Délelőtt csak gyümölcs kb 100 g és inni nem adok semmit

Ebédre egy kevés főzelék kb 60 g és szopi amennyit kér

Délután szopi

Este szopi

Még mindig sok a tejem, ha átalussza az éjszakát akkor fejnem is kell reggel annyi lesz. Azért adok kevés főzit ebédre, hogy utána tudjon szopizni, mert félek hogy begyullad a mellem. Sajna már többször begyulladt akkor is amikor még csak szoptattam. Ha lefejem akkor meg csak több lesz és megint ott vagyok, hogy főzelék vagy tejci? Szerintetek mit csináljak, hogy azért haladjunk is a hozzátáplálással?


2010. máj. 5. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj neki annyi főzeléket,gyümölcsöt,amennyivel jóllakik,és evés után kapjon még egy kevés szopit. Így majd csökken a tejtermelés is.
2010. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig csak úgy tudsz haladni a hozzátáplálással ha kiváltotok egy étkezést. Szerintem adjál neki több főzeléket és utána még szopizhat de már nem annyit és mindig egyre kevesebbet. Eleinte fájni fog, de hozzá kell szoknia a mellednek a kevesebb igényhez, elvileg ez a normális.
2010. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!