Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezért szükséges a...

Szerintetek ezért szükséges a dévény?

Figyelt kérdés

9 hónapos lesz jövőhéten, 2 hete kúszik is, csak az a probléma hogy nem váltott kézzel hanem 2 kézzel egyszerre, és egyáltalán nem hajlandó térdelni és hintázni négykèzláb amit írnak a hónapfejlődésbe. Beszéde gyönyörűen fejlődik hiàba halandzsa, egésznap gagyog.

Tehát hogy lehetne rávezetni a helyes technikára? Itthon ezek nem orvosolhatók?

Amúgy én se másztam, és egyik tesóm se, férjem is lusta baba volt. Védőnőnk most sajnos nincsen, orvosunkat majd megkèrdem de az 50-es korosztály ugye nem érti a mai felhajtást mozgásfejlődés körül.

Köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 17. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy Dévény kell-e vagy más gyógytorna, kell-e egyáltalán.. ennyiből NEM lehet eldönteni.

Nem a Dévény az egyetlen "üdvözítő út".

Ajánlott megnézetni egy szakorvossal (neurológus, mozgásrehabilitációs szakorvos...), AKI eldönti, hogy milyen terápia kell, ha kell.

2017. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pikk pakk haladt a mozgása,de a kúszásnál megakadtunk.

4 alkalom torna után (főleg masszírozás volt) és itthoni gyakorlatok után szépen elindult a mászás irányába. A doki 5 alkalomra adott kezdésnek beutalót,de az 5.ik alkalomra már úgy mentünk,hogy ennyi elég is volt.

2017. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Én az egészséges gyereket is vinném konduktorhoz, nézze meg minden oké-e, van ingyenes lehetőség is, de nekem pár ezer forintot is megér, talán a katona módszerben jobban bízok, mint a dévényben, így inkább ilyen végzettségű konduktort keresnék.
2017. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Valami fejlesztés mindenképpen kell!!!
2017. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy valamilyen fejlesztes mindenkeppen kell!Vidd el a megfelelo szakemberhez, es majd o megmondja!Mi voltunk fejlodesneurologusnal, mert a lanyom 10 hosan meg nem ult, nem kuszott, kizarolag csak forgott.Az orvosunk biztosra mondta, hogy semmi baja, de en azert mar 10 hosan mondtam, hogy csak megmutatnam egy szakembernek, biztos ami biztos.Semmi baja, es 2 het alatt felult, maszott, felallt.Viszont igy vagyok nyugodt.13 hos, meg nem jar, de tudom, hogy nincs baja, es nem kellett neki fejlesztes.Minden jot!
2017. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

/\

_

| |

2017. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!