Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki kihagyta a Vigantolt?...

Van, aki kihagyta a Vigantolt? Elfelejtette, ritkán adta, nem tudott róla, hogy adni kell, stb.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 14:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Volt hogy kihagytam egy két napot, aztán megint egy hétig adtam, megint kimaradt egy nap stb...
2010. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
80%
Arról tudni kell, olyan nincs, hogy a doki ne mondja, hogy kell! Főleg az őszi és téli babáknak szokták adni. Nyáron már ott a napocskába a d vitamin.
2010. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Szerintem se nagyon lehet olyan, hogy valaki ne tudjon arról, hogy adni kell, hisz kötelező és egyből felírják meg mondják is. Természetesen néha én is megfeledkezek róla és 1-1 csepp kimarad, de szerintem az még nem akkora tragédia, különben folyamatosan kapja. :)
2010. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Őszi a babám és anyatejes, rengetegszer kimaradt, mindig elfelejtettem beadni neki. Mi baja lesz?
2010. máj. 6. 14:36
 5/35 anonim ***** válasza:
45%
Jó, ha egy hétig kapta a lányom. 21 hónapos, még mindig szopizik. 5 hósan stabilan ült, 9 hósan járt. Izmos, mozgékony, makkegészséges, sose volt beteg.
2010. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném, hogy bármi baja lenne, de ha tényleg ilyen sűrűn elfelejted az nem jó.Én is volt, hogy kihagytam 1-1- napot, mert ki ment a fejemből, de ez nem rendszeres.Próbáld mindennap ugyanabban az időpontban adni, és akkor megszokássá válik, vagy állítsd be az ébresztőt a telefonodon.
2010. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Vilcsianyuja ***** válasza:
86%
a gyerekorvos kontrollvizsgálatokon úgyis nézi a koponyáját, észrevenné, ha nem megfelelően csontosodna, és emeltetné a napi adagot. abból tudnád, hogy jobb lett volna rendszeresen adni neki. én azt szoktam csinálni, a egy nap kimaradt, hogy másnap mondjuk reggel is és este is cseppentettem. próbáld meg olyan helyre rakni az üveget, ahol mondjuk etetés vagy pelenkázás közben kezed ügyébe esik, és talán nagyobb az esélyed rá, hogy eszedbe jusson.
2010. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm!
2010. máj. 6. 15:01
 9/35 anonim ***** válasza:
23%
A csontfejlödéshez nagyon fontos! Jobb lett volna,ha nem felejted el! Cebiont ismered? Azt is kellene adni,gondolom az is kimaradt.
2010. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%

állítólag nyugaton már vizsgálják az esetleges nem pozitív hatásait, ott már nem feltétlen adják, én is gyakran elfelejtettem adni...nem feltétlenül jelent rosszat.....

én a konakiont nem adtam, mert egyszerűen nem tudtam leszedni az ampulla fejét anélkül h tele legyen üvegszilánkkal.......másfél éves múlt a fiam és egyszer volt csak beteg

2010. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!