Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám leszoktatni...

Szundi 39 kérdése:

Hogy tudnám leszoktatni majdnem 10 hós babámat az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
tápszeres es már hozzátáplálunk !szerintem csak megszokasbol keri a tápit nem is eszik sokat belőle de teat vizet hiaba adok nem hajlandó vissza aludni!
2017. jan. 28. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem délután 5-6 körül kapjon pépet és közvetlen lefekvés előt táoszer. A gyümölcsöt át teheted délelőtt tízóraira.
2017. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
probaltam tápszert is adni napkozben de nem fogaja el nem kell neki .koszi a tanacsot megfogadom at teszem alvas ele az etetest .
2017. jan. 28. 15:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi kipróbáltunk mindent. Sokat is evett napközben, este is, mégis kérte 15 hónapos koráig éjjel a tápszert. Hallottuk, hogy korog a gyomra. Végül egyik napról a másikra elhagyta. Előre lassult le a növekedése is, és már nappal is kevesebbet evett. Addig bélpoklos volt wjjel-nappal, utána már nem. Kisebb mennyiségeket evett és már éjjel sem igényelte a tápszert.
2017. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi Mindenkinek mégegyszer a valaszokat!Majd kiderul hogy is lesz tömni nem szeretném majd ahogy jol esik Neki ha kér enni ejszaka akkor kap tapit .Utolsó válaszolotol kerdeznem milyen tapot kapott a kicsid egy éves kora utan ?
2017. jan. 28. 20:11
 15/17 anonim ***** válasza:
13 hós koráig humana ha 3-t. Ekcémás volt, ezért kapott hát. Utána áttérhettünk a tejitalra. Kipróbáltunk többet, a milupa vált be nála.
2017. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az Èn kisfiam még mondig a Beba pro 1 H.A-t kapja kerdeztem a dokit nem e kell cserelni de azt mondja ha megissza es suly gyarapodas is van nem kell.Hat akkora gyarapodas nincs szerdan megyunk tanacsadasra kiderul hany kg .dec 7 . voltunk utoljara
2017. jan. 28. 20:36
 17/17 anonim ***** válasza:
Ennyi idos korban nem kene ejszaka ennie szerintem. En 2 honapos koraban leszoktattam rola. Egyszeruen nem adtam neki. Napkozben megkapta az ajanlott mennyiseget, ejszaka ha felkelt kapott egy cumit es visszaaludt. Kb 1 het alatt megszokta es azota is vegigalussza az ejszakat. Mar csak azert sem etetnem ejszaka, mert az ejszaka neki is pihenesre valo, lassul az emesztese neki is mint a felnotteknek. Inkabb emeld az adagokat napkozben...szerintem az en babam akkor se tudna ejjel enni, ha kenyszeritenem, mert eleget eszik napkozben. Ha ehes ejjel, az lehet h azert van mert tul sokat iszik vizet vagy teat (azaz tapertek nelkuli dolgokkal tolti meg a hasat). Az elso legyen a tapszer, ebbol a maximalis ajanlott mennyiseget add neki egy nap. Utana a bebietel, amennyit megeszik. Es a legkevesebb pedig a viz es tea legyen.
2017. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!