Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti járnátok a 15 hós gyermeket...

Ti járnátok a 15 hós gyermeketek mellől edzeni fittness terembe úgy, hogy odavissza 1 órát kell utazni?

Figyelt kérdés

Nincs a kozelben terem, es en szeretnek jarni. Most abba ne menjunk bele, hogy miert nem jarok inkabb futni vagy miert nem edzek otthon Reka dvd-re.

A lenyeg, hogy nem sok az utazas?

Vonattal jarnek, 20 km a tavolsag.

Sokak szerint hulyeseg elmenni ilyen messzire edzeni. Van rajtam 30 kg amit le akarok dolgozni szakember segitsegevel egy szemelyi edzovel.


2017. jan. 30. 14:40
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

9-es 💜💜 koszonom 😊

Igen az utazas resze engem is aggaszt. De sokkal nagyobb a motivaci bennem. ☺

Az etrendem rendben van, dietetikus allitotta ossze, persze en is ertek valamicsket hozza, igy a fogyassal nincs gond. Csak mozgas nelkul lelassul a fogyas azt pedig nem szeretnem.

Osszesen 4 orat lennek tavol az otthonomtol es a lanyomtol ha masfel oras edzest veszek alapul.

Bar lenne itt a varosban konditerem de nincs.

Amugy iskolaba is ebbe a varosba jartam akkor is sokat utaztam sot Bp-re jarok innen dolgozni ami 3 ora csak az utazas.

De en annyira szeretnek jol kinezni 😊

2017. jan. 30. 16:08
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
Menni fog, sok sikert!! :)
2017. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el, ez nemcsak a kinézetednek tesz majd jót, hanem a lelkivilágodnak is. Ha neha van egy kis szabadságod a gyerek mellöl, utána sokkal teherbíróbb leszel lelkileg is.
2017. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
29%
Én nem.
2017. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
21%
Én sem! Szerintem időpazarlás. Inkább kimegyek futni.
2017. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Reszemrol ugy gondolom igencsak balgasag lenne elmenni minden elozetes felkeszules es edzettseg nelkul 30 kg felesleggel 'futni'.

De neked kedves utolso biztos nagyon jot tesz.

De nem a futas es a Reka Dvd volt a valaszthato tanacsolhato opcio szamomra, vagy szamodra.

2017. jan. 30. 17:44
 17/29 anonim ***** válasza:
77%

Futas megfelelo futo cipo es oltozet (vekony thermo) nelkul betonon egeszsegtelen es ebben az idoben nagyon veszelyes is. Egy futofelszereles ami terdkimelo also hangol 40e ha nem tobb. Es ez kb kezdo cipot es ruhat takar. Ha eleve a kerdezo kornyeken nincs futosalak akkor 30 kg plusszal a terde tonkremegy fel ev alatt.


Ketdezo, 82 kilorol lettem szules utan fel even belul 58! Edzoterem es megfelelo dieta :) hajra!! :) (nem volt edzom csak utanajerdeztem a hozzaertoket)

2017. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%

Mindenképp menj!

Ha már elhatároztad magad, az nagyon jó.:-))

2017. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%

Menj, en is mennek , ha tehetnem! ( de nalunk se ferj nincs, se nagyszuloi segitseg )

Nem ujszulotted van mar.

Jo edzest!

2017. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a biztato szavakat! Megyek 😍

Az a valaszolo, aki fel ev alatt lefogyott, hatalmas gratula! Nagyon szep teljesitmeny !

Akkor ezek szerint ennyire hatekony es jo az edzotermi edzes?

Alig varom mar ☺

2017. jan. 30. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!