Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti járnátok a 15 hós gyermeket...

Ti járnátok a 15 hós gyermeketek mellől edzeni fittness terembe úgy, hogy odavissza 1 órát kell utazni?

Figyelt kérdés

Nincs a kozelben terem, es en szeretnek jarni. Most abba ne menjunk bele, hogy miert nem jarok inkabb futni vagy miert nem edzek otthon Reka dvd-re.

A lenyeg, hogy nem sok az utazas?

Vonattal jarnek, 20 km a tavolsag.

Sokak szerint hulyeseg elmenni ilyen messzire edzeni. Van rajtam 30 kg amit le akarok dolgozni szakember segitsegevel egy szemelyi edzovel.


2017. jan. 30. 14:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%
Persze, miért ne? Én úszni járok, oda-vissza nekem is megvan egy óra a közlekedés, de városon belül, busszal nekem minden kb. ugyanennyire van.
2017. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
73%

En nem csinalnam, mert 17kg-t adtam le itthon tornazva es neha futva. (Bar tenyleg nem Rekara). M-es méretből lett xxs.

De ettol fuggetlenul a gyereknek baja nem lesz, a kerdes az h te birsz-e vele.

2017. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%

Sokaknak otthon nem megy a konzekvens sportolás, márcsak azért sem, mert ha a gyerek elkezd nyüglödni, akkor egyböl neki kell odamenni hozzá, és ha az egy órás sportolás közben ötször a gyereket pátyolgatja, akkor az egész nem ér semmit.


Emellett egy anyának is szüksége van néha kikapcsolódásra, gyerekmentes programra - és ha ez emellett még az egészségének is jót tesz, akkor mindenképpen érdemes.

2017. jan. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
17%
Azt azert elmondom, hogy 30 kgt lefogyni es megtartani, ehhez heti 4-5 alkalom edzes kell. En a helyedben csinalnek/iratnek az edzovel egy otthoni edzesprogramot es mellette eljarnek futni. Illetve egy szabadteri edzesrutin meg a futas tanulasahoz (igen, jol futni meg kell tanulni, magadtol nem fog menni) kernek edzoi segitseget. Az a baj h hosszu tavon se energiad sem kedved nem lesz eljarni a terembe. Es baromi draga is.
2017. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
12%

Elnézést, hogy mertem válaszolni a kérdésedre "kedves" Kérdező! Úgylátom csak buksisimiért jöttél! Hát akkor tessék: simi-simi!

Ha már ilyen hangot sikerült megütnöd velem szemben!

2017. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

A futast kihagynam az eletembol. Nos ami a masik rontos szempont a teremmel kapcsolatban, hogy szakszeru segitseget kapok, es log a hasam a mellem a szulestol. Vqloszinu az edzo tud erre ajanlani hatekony edzestervet. Itthon nem tudok a lanyomtol edzeni igaza van az egyik valaszolonak, hogy necces itthon negoldani . A lanyom a nappali alvasabol is legalabb 1x felriad. Igy mar az optimalis zsiregetesnek lottek...

Senkit nem akartam megbantani, koszonom mindenkinek a valaszat. Ez a hangnem a futasnak ment ugyanis utalok.

2017. jan. 31. 15:06
 27/29 anonim ***** válasza:
12%

"og a hasam a mellem a szulestol. Vqloszinu az edzo tud erre ajanlani hatekony edzestervet. "


Nem tud. Sot ha lemegy az a 30 kilo akkor meg jobban fog logni. De attol meg le kell adni...

2017. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Na kedves hozza nem erto okostojci, mashol amortizald le az ember hangulatat...

Nem latod, hogy az osszes kommented le van pontozva 0%-ra?

2017. jan. 31. 19:29
 29/29 anonim ***** válasza:
Az is nullára van pontozva, aki semmi bántót nem írt, csak nem járna el ilyen feltételekkel.
2017. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!