Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jöhetnek az első babalát...

Mikor jöhetnek az első babalátogatók?

Figyelt kérdés

Nálatok mikor mehettek?

Családban volt, aki mondta, hogy rögtön jönni fog, de én várnék azért 2-3 hetet a látogatásokkal. Tudom, hogy ez nem mindenhol van így, és van ismerősöm, aki az első héten elvitte mindenkihez.

El meg főleg nem vinném. Aki kíváncsi, majd jön, de azért ne már első héten..

Azért tettem fel a kérdést, mert tudom, hogy sértődés lesz a vége, erre nagyon nagy az esély, és kicsit tanácstalan vagyok.

Segítenétek?



2017. febr. 10. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első pár hétben olyanok jöttek akik itthon érzik magukat nálunk, csak a közeli rokonok, legjobb barátnőm. Miattuk nem kellett puccba vágnom a lakást és nagy vendégvárást csapni. Sőt. Még ők pakolásztak, mosogattak, kiteregettek stb. 6hét leteltével jött az első látogató ès onnantól szépen folyamatosan. Tőlem aki megkérdezte, annak azt mondtam, hogy a 6hetet szeretnénk kivárni, senki nem haragudott meg érte, mindenki megértette.
2017. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

attól függ ki és hányadik gyerek,na meg,hogy meddig marad:D

Na de komolyan,hozzánk csak olyanok jöttek babalátogatóba,akikre nem teherként és nem vendégként tekintek(szüleink,tesoink,barátok),amúgyis napi kapcsolatban voltunk/vagyunk..Így ezeket az embereket első otthon töltött naptól szívesen láttuk..aki ennél távolabbi,annak meg eszébe sem jutott jönni,hanem utcán itt-ott sétálva találkoztunk.Mindhárom gyereknél így volt.

2017. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

En nem mondanek a helyedben elore konkretumot, csak annyit kernek, hogy varjak meg, hogy ti szoljatok nekik, mert nemtudhatod elore, hogy hogy leszel. Lehet, hogy egy aldas, ha mar aznap bejonnek a korhszba, ameddig te elmesz zuhanyozni, mert nem mered a babat elotte egyedul hagyni, de az is lehet, hogy hetekig nem akarsz senkit latni a parodon kivul, mert a babara akarsz csak koncentralni.


Az biztos, hogy akit mar most sem hivnal szivesen, azt valoszinuleg meg nagyobb teherkent elned meg. En az elso 1 hetre senkit sem terveztem, utana is csak anyukamat es anyosomat, vegul tesom mar a korhazba bejott masnap, es azjo isvolt, viszont az elso haromhetben senkit sem hivnek, ott aludni legalabbis semmikepp, max fel orara felugorhatnanak (de mivel mi messzebb lakunk toluk, igy ez a verzio sajnos nem johetett szoba).


Ha valaki csak felugrik, hoz kajat, esetleg gyorsan kitakarit, aztan mar ott sincs, az mas, de mindenegyebesetbenszamomra csak zavaro tenyezo volt, foleg a legslso idoszakban, amikor megismered a babad, egymasra hangolodtok, stb. Na olyankor nem hianyoznak a tanacsok, mit csinalj igy meg ugy, az nem lesz jo, elkapatod, stb..


A kovetkezo gyereknel arrol almodozom, hogy egy honappal kesobbi szuletesi idopontot mondok, igy lesz minimum ket het nyugi, megha kesobb is erkezik :D de ezt nem hiszem, hogy megvalositjuk:)

2017. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm minden este jött injekciozni engem.kb a 2 hét alatt a közeli rokonok eljottek.legközelebb viszont máshogy csinálom mert minden nao jött hozzánk valaki.megterhelő volt a végén...
2017. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!