Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitség lehet baja?

Segitség lehet baja?

Figyelt kérdés
3 hónapos koraszülött kor. 2 hónapos babámnak véletlenül a c vitamint helyett D vitamint adtam.Ami nem is lene baj csakhogy a c vitaminból 6 cseppet kell adni míg a d vitaminból csak 2 Segitsetek lehet baja?
2017. febr. 19. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy :)

Egyebkent lehet ugy is adni, hogy 7 cseppet es az egy hetig eleg. ( gyerekapolo vagyok )

2017. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, ugyhogy most par napig ne adj neki.
2017. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, a D vitamint nálunk is túl lett egyszer adagolva. Én nem adnék neki a helyedben legközelebb, amikor kellene. De miért nem beszélsz a védőnővel, ha ennyire ideges vagy?
2017. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsit megnyugodtam.Most nem adok adig míg a cseppek szerinti napok nem telnek el.Erdélyi vagyok itt nincs védőnő s a családorvost is csak rendelési idöben lehet hivni.
2017. febr. 19. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyivel nem tudsz bajt okozni, viszont most pár napig ne adj neki.
2017. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem lesz baja, max egy kis hasmenése. A kupakok tetejét megjelölheted egy C és D betűvel, így tuti nem fogod összekeverni. :)
2017. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!