Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogjam le 7 hónapos...

Hogyan fogjam le 7 hónapos kisfiamat orrszívás közben? Eddig nagyon jól ment, de azóta kifejlesztett egy olyan technikát, hogy akárhogy fogom, kibújik a kezemből. Egyedül nem tudom neki leszívni, márpedig többnyire egyedül vok vele

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy csinálom, h leülök a földre, a kisfiamat lefektetem nekem háttal. A két kezét beteszem a combom alá, így azokkal nem tud kapálózni. A fejét meg tartom a combommal, így azt nem tudja elfordítani. Pikk-pakk az egész, gyorsan megvan, és ő is hamarabb "szabadul".


*Sz*

2010. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én itt olvastam és így sikerült: hanyatt fekteted a két lábad közé, (te ülsz) kezeit a combod alá teszed, és a fejét is tudod tartani a lábaddal. Bár úgy tudom, nem ideális hanyatt orrot szívni, de nekem sehogy máshogy nem ment... Valahogy meg muszáj, ha nem akarom, hogy felszúrják a fülét.
2010. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a pelenkázóra fektetem úgy, hogy a feje balról van, a bal karom a feje alatt van, ezzel a kezemmel fogom a bal kezét, a jobb keze eleve le van fogva azzal, hogy magamhoz húzom, így a keze az én oldalamnál/félig a hátamnál van. Ha a lábával is kalimpál, akkor azt a jobb karommal nyomom le, de közben azzal a kezemmel szívatom az orrát....
2010. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hónapos. Nekem is nagyon hadakozó volt- egyszer valami olyan fintort vágott, hogy nagyon kellett nevetnem- visszanevetett :) Azóta ha jön a porszívó minden szívás után nagyokat nevetünk. Nem működik ez ilyen egyszerűen mindenkinél- gondolom, de egy próbát megér.
2010. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló a szitu nálunk is,mint az utolsónál.

Igaz,az egyévesemnek csak párszor kellet szívni a nóziját.Kicsi korában érdekesnek találta,majd nemrég elövettük megint...Na,azt a harcot!De sikerült megoldást találni:bekapcsoljuk együtt a porszívót,megmutatom neki az orrszívót.Kezébe adom és tulajdonképpen saját maga teszi az orrához/természetesen segítek :) /!Utána mi is nevetünk rajta :)

Nemtudom,hogy 7 hónaposan menne-e ez,de azért tegyél egy próbát!

2010. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 9 hónapos. Én úgy szívom az orrát, hogy nyaktól lefelé betekerem takaróba, vagy plédbe. Persze a kezét maga mellé. És csak a fejét kell lefogni a másik kezemmel meg szívhatom. Általában sikerül.


Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!