Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos babával hogy...

6,5 hónapos babával hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Hétvégén kirándulni megyünk (Lillafüred) és a tápszert előre nem szivesen csinálnám meeg

2017. febr. 28. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz vizet melegíteni, akkor jó. Ha nem tudsz, akkor esetleg jó termoszban viszed a vizet melegen. Külön a port, mindennel együtt (keverőedény, kanál stb). És ott helyben megcsinálod egy padon ülve :) Esetleg előre kimérheted a tápszer port is, akkor nem kell ott kanalazni. Nekem van tápszerkeverőm, ami jól összekeveri, így nem kell rázogatni és kevésbé meleg vízzel is vegyül rendesen.
2017. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerübb, ha termosztban viszel forró vizet, meg külön a tápszert. Etetés elött kiméred az adagot a cumisüvegbe, és ott öntöd rá a vizet.
2017. febr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam köszi a válaszokat
2017. febr. 28. 07:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tápszeradagolóban előre ki lehet mérni a tápszert, melegvizet pedig termoszban.

Vannak autós cumisüvegmelegítők is. Bébiétel melegítő is, szóval még egy ideig hasznát lehet venni, ha egyébként sokat utaztok.

2017. febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet ez az autós melegítő most hogy jön a jó idő sokat leszünk úton
2017. febr. 28. 07:52
 6/8 anonim ***** válasza:

En is termoszban viszem a vizet.es kis edenykeben a kimert tapszert.

3 hos volt a pici mikor mentunk ausztriaba diplomaosztora.ket termoszban vittem forro vizet,es egy 2literesben hideget.boven eleg volt reggeltol delutan 3ig,akkor ertunk etterembe.meg ki is mostam az uveget etetes utan a forro vizzel.

Delutan 3 kor is boven meleg volt meg a viz a termoszban.

2017. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Literes fém termosz,bele forralt víz,vinni hideg víz. Pont fele fele arányban jó a hő.

Autós melegítőnk is van,hát 6ezerért kb semmire nem jó.

De ott az a kávézó, nem messze onnan,ahol le tudtok menni a vízesés felé, biztosan meg tudod melegittetni is. És extrém jó a fehér forró csokijuk ;)

Mi a termosz verziót toljuk bárhová megyünk, Lillafüred, Rudabánya, Szilvásvárad,Pest stb.

2017. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mi baja lesz, ha elore megcsinalod? Mert az oke, hogy a nyari 30 fokban ne hagyjunk allni tejes dolgot (bar megjegyzem, meg akkor sem lenne baja egy lezart steril cumisuvegben), de a mostani atlag 10 fokos idoben nyugodtan viheted magaddal a kesz tapszert.
2017. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!