Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tartson az első...

Mennyi ideig tartson az első séta?

Figyelt kérdés
holnap lesz 3 hetes a kisfiam és ma gondoltam leviszem sétálni, mert szép napos idő van, talán a szél sem fúj.
2017. márc. 2. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem vitted ki ?

15 fokok vannak ... 1 naposan vittem ki eloszor

2017. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Mindenkinek a maga dolga h betartja az allitolagos 3hetet vagy sem.

Èn a lanyom nem vittem egy honapig mert december eleji volt (dec10)es iszonyat hideg .. kb 5percre vittem ki egy enyhebb napon. Jartam vele egyet az udvaron. A fiamat mar 2hetesen par naposan vittem ,mert februar elejen szuletett (febr12) :)

Baratnom 6hetesen vitte eloszor.. aprilisban... na az dùrva!

Amugy en mindkettovel elso setakènt egy kis kört mentem kb 10-15perc volt maximum

2017. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Mi is 3 hetesen vittük le először, viszont akkor még elég hideg idők voltak, minuszok. Akkor olyan 15 percekre. A gyerekorvos azt mondta, -5 fokig kimehetünk az utcára. Délben mentünk mindig, akkor volt a legmelegebb (1, 2 fokok).


Ilyen jó időben viszont (3 hónapos), már 1 órákat is lent vagyunk. Hatalmasakat alszik a fiss levegőn.


Szerintem simán leviheted 20-30 percre. Jól fog esni neki, hidd el!

2017. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Ameddig jól esik. Bőven elég, ha a következő etetésre hazaviszed.
2017. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Mi kint voltunk egy jó fél órát szerintem elsőre. Utána meg már amennyit jól esett, vagy amennyit kellett.
2017. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.20 perc körülre gondoltam én is.és olyan dél körül...vagyis etetés utan ;)
2017. márc. 2. 10:30
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Mar reg kivihetted volna, az elmult harom heten boven jo ido volt. Akar orakra is.
2017. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Én 6 napos korától minden nap vittem a februári babámat. Jöttünk-mentünk oviba a nagyobb testvérekkel. Gyalog. Kb. 1 km az óvoda. 2,5 és 4,5 éves testvérek lassan mennek, sokáig voltunk kint.
2017. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Azért olyan veszett jo idő nem volt. Mert ha plussz fok van akkor mé szél fúj mint az állat. Egy újszülöttnek az nem annyira jo. Az én babám 7hetes be nem volt olyan sok alkalom amikor ki tudtunk menni. Tegnap esett pl. Egész nap. Előttevalo nap mentünk le reggel mert már akkor kezdett a szél feltámadni. Majdnem felborította a babakocsit mire hazafelé jöttünk a boltból. Pedig én nagy levegőztető párti vagyok. Nekem január elején született. És a halálom , hogy minden na nem mehetek ki vele.
2017. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Nekem marcius vegi a gyerkoc.az elso setan 1 hetes volt.az orvoshoz mentunk(mert nem jon mar ki)ugy terveztem,hogy 10 perc oda,10 vissza.szep napos ido volt,olyan 10 fok lehetett.a szel se nagyon fujt.a vegere 1,5 ora lett az egesz kiruccanas,mert meg elegge fajt a hegem,es ugy mentem mint egy csiga....aztan 1,5 hetes koratol mar vittem a nagyokkal reggel,es delutan is egyutt mentunk ertuk.napi 2×1-1,5 ora volt.

A fokozatossag nala kimaradt...nem panaszkodott miatta.

Ha nem nagyon fuj a szel,siman lehettek kint tobbet is mint 20 perc.

2017. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!