Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hülyeséget csináltam?

Szerintetek hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Tegnap 19 hós fiamat elvittem az ügyeletre mert egyik pillanatról a másikra nagyon elkezdett sírni mintha fájna valamilye. Ügyeleten semmit nem láttak. Majd este belázasodott (38,4) nagyon megviselte a láz,kapott is nurofen,le is ment. Éjjel semmi nem volt. Reggelre 37,6 ami magától le is ment de mondom elviszem az orvoshoz.Kb. 15 en voltak már akkor előttünk és mivel más baja nincs nem maradtunk mert nem akartam,hogy ott kapjon el valamit. Most 37,2 a hője nyűgöske de eljátszik,most pedig elaludt. Nem érzem melegnek. Persze holnap vissza viszem az orvoshoz tanácsadás végére. Szerintetek ott kellett volna maradnom a beteg gyerekek között?
2017. márc. 6. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
szerintem nem, én sem maradtam volna, ha nincs olyan nagy vész, majd holnap elmentek, addig figyelgesd, hátha ennyivel megússzátok a dolgot, jobbulást
2017. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem csináltál hülyeséget. 3 hete nálunk is ez volt a helyzet csak egy kis láz mi is hazajöttünk az orvostól. Másnap már nem volt lázas de elmentünk az orvoshoz. Kutya baja sem volt csak megviselte a fogzás valószínűleg az orvos nem talált jobb indokot. Remélem nálatok is így lesz.
2017. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ne haragudj zöldet akartam nyomni csak félre ment:\ Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a válaszát :)
2017. márc. 6. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel én sem vártam volna beteg gyerekek között.
2017. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azóta sajnos megint felment neki 38.3 ra. :( Holnap mindenképpen viszem. Köszönöm mindenkinek :)
2017. márc. 6. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Az mar egy masik kerdes, hogy egy lazas gyerekhez miert nem megy ki hazhoz a gyerekorvos. A mienk sem jon ki.

Oltoztesd, vidd, varakozz vele a rendeloben lazasan?

2017. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a picike?
2017. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fülgyulladása volt szegénynek,de már kutya baja hál Istennek :)
2017. márc. 24. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülök 😊 jó egészséget nektek 😊
2017. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!