Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha egymás után több napig/héti...

Ha egymás után több napig/hétig csak 10-50 kalóriával többet eszek, mint amennyi súlytartáshoz szükséges, hízhatok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ennyire pontosan be tudnad loni. szerintem meg 100-ra kerekitve is eleg nehez.
2016. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Most gondolj bele, pl. az egyik nap szorulásod van és erőlködsz a budin, az mindjárt többlet energiafelhasználás és borul a számításod.
2016. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit előttem írtak.

Aztán ki tudja, az a típus vagy-e, akinek +1000 kcal sem okoz súlyváltozást egy hónap alatt...


10 kcal plusszal fél kiló se jön össze egy év alatt :D

50-nel papíron másfél kiló, de az emberi test komplikált. Ha van pár napod, amikor spontán nem vagy éhes, vagy valamiért nem hasznosul jól, máris boryul az egész. Az anyagcseréd sebessége is változik, az aktivitásod is, úgyhogy nem is tudhatod, mennyi a plusz...

S még nagyobb túlevésnél is, a jóllakás áthúzódhat a másik napra, nekem mindig ez van... Szóval a megvalósítása elég nehéz, számolhatatlan.

De ha elméletileg nézzük, akkor ha a tényleges igényed fölött eszel ennyivel, lassan hízhatsz, igen. Ha teljesen felszívódik meg minden.

2016. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, kb 2 deka zsír fel is fog jönni
2016. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzávetőlegesen úgy lehet számolni, hogy 1 kg testzsír kb. 7000 kcal-ból jön össze.
2016. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!