Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldottátok meg segítség...

Hogyan oldottátok meg segítség nélkül a napi teendőket egy olyan baba mellett aki csak kézben van el? Nyugtassatok meg hogy nem csak az én fiam ilyen! 4hónapos lesz! Ha lerakom világvége!

Figyelt kérdés
Hisztis,kényes!Nagy ritkán van csak el egyedül max 10percre!Hanyatt nem is szeret lenni így még nehezebb a dolgom!Ha lerakom nem érdeklik a játékok max ha én szórakoztatom őt velük!Nem tudom örökké cipelni mindenhova!Nekem is kell mosdóba menni esetleg betenni a mosást a gépbe!
2017. márc. 20. 17:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
53%

Hamar elfogyott a turelem...


Par perces dolgokat sem tudsz megcsinalni, ez szamomra hihetetlen.


Egy ekkora gyerek nem kenyes es hisztis. A gond veletek van.

2017. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
64%

Jajk le ne harapjátok már a fejét szerencsétlennek!Igen vannak ilyen babák! Akárki akármit ir! Borzalmasak vagytok ti itt tökély anyák/mamák ahogy előadjátok magatokat! Tisztelet persze a kivételnek! De igy látatlanba honnan tudjatok hogy vajon alszik e? Vagy lehet nem 2 perc berakni a gépbe mert kikell válogassa vagy annyi mosatlan van hogy már folyik ki mert nem segitenek neki vagy nincs pénzük rendelni mert nem mindenki él nagy lábon ám ebben az országban ha itt él egyáltalán. Honnan tudod hogy nem próbál meg mindent és megis sir? Egy 4 hónapos már megfigyelések alapján tudja ha sir arra reagálnak neki egyből vagy sem. Ha nem akkor vagy kitartó vagy előbb utóbb abba hagyja.

De itt ne adjatok már páran elő a tökéletest az olyan snassz mar itt!

2017. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
32%
Miert, a ruhavalogatas orak kerdese?
2017. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Nem akarjuk lerázni!Van pihenő széke abba sem mindig szeret lenni!Tápszeres baba!Nem kioktatást vártam!Tudom/tudjuk mi a dolgunk!Csak arra voltam kíváncsi ki volt hasonló helyzetben hogyan vészelte át!
2017. márc. 20. 18:14
 15/38 anonim ***** válasza:
36%

Utolso, kivalogatni a ruhakat mindenkinek kell, nekem is, szoval igen, par perc.


Rendeles alatt menusre gindoltam nem Gundelra, ha gyereket vallaltak, feltehetoleg nem csovesek hogy 1-2 allalommal ne legyen 1000 forint rendelni.


Alvas: NINCS olyan 4 honapos aki csakis kizarolag ejszaka alszik. Vagy ha igen, az esti elaltatas utan mosogatok.


Nem tokeletes anya aki egy nyomorult mosogatast meg tud csinalni hanem egy atlagember. Ha ez sem megy, ott bajok vannak.

2017. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
69%
12-esnek szolt nem utolsonak :)
2017. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Ó hogy tényleg itt mennyi okos,kedves ember van!Csak egy példát írtam a mosással és nem azt hogy órákig tart!De ugye vannak más teendők is!Mindenki tudja!
2017. márc. 20. 18:17
 18/38 anonim ***** válasza:
81%

Türelemmel, türelemmel és a házimunka minimálisra szorításával.

Nem nagy kunszt. Hazajön a férjed, kezébe nyomod a gyereket és csinálod, amire napközben nem volt időd vagy ő csinálja, míg te tovább babázol.

2017. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Mindent megteszünk neki!És megszokásból teszek felkiáltó jelet!Nehogy már ebbe is belekössetek!
2017. márc. 20. 18:20
 20/38 anonim ***** válasza:
62%

Igen, sok hazimunka van. De osszesen nem tobb, mint amennyit a gyerek alvasideje (vagy GYAKORIN LOGAS helyett) alatt meg lehet csinalni vagy esti altatas utan.

Egy atlag haztartasrol beszelunk gondolom, nem 1000 hektaras farmrol 60 haztajival meg uveghazzal.

2017. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!