Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldottátok meg segítség...

Hogyan oldottátok meg segítség nélkül a napi teendőket egy olyan baba mellett aki csak kézben van el? Nyugtassatok meg hogy nem csak az én fiam ilyen! 4hónapos lesz! Ha lerakom világvége!

Figyelt kérdés
Hisztis,kényes!Nagy ritkán van csak el egyedül max 10percre!Hanyatt nem is szeret lenni így még nehezebb a dolgom!Ha lerakom nem érdeklik a játékok max ha én szórakoztatom őt velük!Nem tudom örökké cipelni mindenhova!Nekem is kell mosdóba menni esetleg betenni a mosást a gépbe!
2017. márc. 20. 17:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
32%
Ird le egy napotokat par mondatban!
2017. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
76%

De van baba,aki nappal nem nagyon alszik. Az enyém már lassan 6 hónapos,de 1 hetes korától 2x30 percet alszik. Igaz, ő tök csendbe volt,van szinte mindig.

De amúgy semmi baja nem lesz,ha hagyja sírni 5percet,amíg mondjuk elmegy sz.rni a wc-re,vagy amíg megeszik egy zsemlét.

És nrm mindenki rendel,nem mert nem telik rá,hanem mert mondjuk a menünek a három részéből csak minden nap az egyiket szereti.

Ki kell elégíteni az igényeit,de a baba sír,és nem mert állandóan akar valamit,hanem mert pár hét alatt is tökéletesen rájön,ha bömböl,akkor felveszik.

2017. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
A gyerek viselkedése lett volna a lényeg!Mindegy!Nem foglalkozom tovább ezzel a kérdéssel!Nem is lógok fent neten de nem magyarázkodom!Felesleges!Nem bántást vártam!Sziasztok minta anyukák!Biztos mindenki tökéletes itt!És mindent jól csinált!
2017. márc. 20. 18:27
 24/38 A kérdező kommentje:
Igen az biztos h tudja h felveszem ha sír mert abba is hagyja a sírást mintha nem történet volna semmi!
2017. márc. 20. 18:29
 25/38 anonim ***** válasza:
60%

Sokan probaltak tanacsot adni, hogy esszerusits, rendelj, tedd le ketto percre, mosogass ha elaludt, es latok sok valaszt arra is, hogy mas baba is ilyen volt!


De akkor hisztizz, igazad van, az konnyebb, mint valaszolni pl arra hogy telik egy napotok! Mert akkor talan kiderulne hol a bibi.


Nem mintaanyuka aki nem idegbeteg, bocsesz....csak esszel szervez. Nem kell hozza specko kepesseg, semmi! Matrica baba mellett sem.

2017. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
44%

Szerettel volna szulni? Tervezett gyerek?


En nem tudom, mire szamit mindenki. Semmi gond nem lesz?

2017. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
78%
Kendőben magamra kötöttem.
2017. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
79%

Én leginkább sehogy.

Pontosabban 3 hónaposan csak rászántam magam a hordozásra, csak pl a tűzhely mellett nem mertem vele állni, de sokmindent meg tudtam már így csinálni. Ő ekkor még hasfájós volt.

2017. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
51%

Ismerősöm kénytelen volt úgy menni egyszer pisilni, hogy a másik kezében ott volt a gyerek. Nem tudta letenni addig sem, mert üvöltött eszeveszetten.

Szóval nem vagy egyedül.

2017. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
34%
adja magát a kérdés: amíg itt ültél, miért nem házimunkát végeztél?
2017. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!