Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen éjszakai pelust ajánlot...

Milyen éjszakai pelust ajánlotok amiből nem folyik ki a pisi?

Figyelt kérdés
Nem szoktam este cserélni neki azért nem ébresztem fel, de regelre az ágya is csupa pisi.
2008. okt. 12. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk a Pampers vált be, de korábban használtunk Liberót is és abból sem folyt ki a pisi.
2008. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia mi nappalra az olcso lidl-ös pelust hasznaljuk ejszakara pamperst mert jobb minosegu es jobb a nedvszivo hatasa. Nekunk ez valt be.
2008. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Pufi márkájú pelenkát használjuk. Sikerült jó sokat bevásárolnunk és ha kell tudunk adni neked. Írj priviben és megbeszélhetjük, ha akarod.

2008. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! A harmadik válaszoló vagyok!

Lemaradt, boldog babázást kívánok majdnem 5 hónapos anyuka!

2008. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én Liberót használok és nagyon jól tartja a pisit egész éjjel, nem ázik át és nem enged se a derekánál se a comboknál.

6 hónapos a kisfiam

2008. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek más jön be én hugges pelust használok van aki azt mondja sz.r.nekünk bevált.este 7 kor fürcsi pelus,és reggel 6 kor csere és nem ázik át sosem.igaz legalább 60dkg de mivel átalusza az éjszakát álltalában én nem zaklatom cserével.
2008. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Méretének megfelelő Liberot vagy Pamperst használom. Jelenleg a 3-ast. EGyikből sem folyik a pisi, sőt, néha szinte szárazon veszem le róla reggel.

4 hósak vagyunk

2008. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Főleg én is liberot adok rá éjjelre,de jó a huggies is..mondjuk ma tescos van alatta de ha bekakilunk mindenképp kicserélem..ha nagyon sok a pisi akkor is...,mert bizony a legjobb pelussal is megesett már ,hogy kifolyt .Sztem azon is múlik mennyire jól adjuk fel neki...3hós baba mamája

2008. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Huggiest használom éjszaka,nappal a Liberot.A kisfiam 7370g,5 hós,de mivel 21-08-ig alszik 4-es pelust adok rá.Még soha nem volt baleset.Nappal meg még bőven jó a 3-as.
2008. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!