Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az időben milyen ruhában...

Ebben az időben milyen ruhában hozzuk haza a picit a kórházból?

Figyelt kérdés
Raktunk el neki szinte mindent, body, kisnadrág, zokni, vékony/vastag rugi, overall. Biztos ami biztos alapon, hogy majd az időjárashoz alkalmazkodunk. De ebben az időnen nem tudom mi lenne kevés vagy esetleg mar sok
2017. márc. 22. 06:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Senki nem szolt le, csak irtuk tobben is, hogy 24 fokban nem kell teli overall mint amit lattunk a napokban.
2017. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
aha, csak szerintem nem az volt a kérdésem, hogy mit láttatok a napokban ...
2017. márc. 22. 16:54
 13/16 anonim ***** válasza:

Hozzad nem lehet szolni ?

Szerencsetlen gyerek ...

2017. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De hiszen te is írtad az overàllt. Jószàndékúan írtunk. Sõt azt sem tudom hogy miért baj az, ha leírjuk a tapasztalatunkat. Nyilvàn nem írhatom h a fiam megsūlt az overàllban, mert nem adom rá. De tudod mit, adj rà azt amit akarsz a gyerekre, hiszen a tied. Azt csinàlsz amit akarsz. De nem tudom minek kérdezel, ha nem érdekel csak az a vàlasz, amit te elõre elképzelsz.
2017. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
igen, amit a kérdésre válaszolva le lehet úgy írni, hogy overallt nem kell, mert túl meleg stb.. nem pedig elkezdeni sorolni, hogy az utcán ki, hogy viszi a gyerekét, és hogy az milyen szar már, mert nem az érdekelt
2017. márc. 22. 20:17
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor mi francert kerdezel ???
2017. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!