Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki sohasem ütött rá a...

Van aki sohasem ütött rá a gyerekére?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Erdekes kerdes:en nem utottem meg ra es remelem nem is fogok.
2010. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
SOHA nem ütnék rá a gyerekemre!!!!!Az tehetetlen düh!Miért,te csak nem ráütöttél?
2010. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még nem, de még csak 7 hónapos. Nem szeretném később sem ütni, csak a kezére fogok csapni, ha rosszat csinál (pl: tüzeskedik, követelőzik, ne adj' isten lopna)
2010. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az enyém még csak 3 hós, így nem történt még ilyen. Én is remélem, hogy nem is fog, de erre nincs biztosíték.


Szerintem mindenkivel előfordulhat, hogy elszakad a cérna, rossz napja van, a gyerek is hisztis, stb. Sok minden közrejátszhat abban, ha rácsapsz a kis fenekére. Persze ilyenkor sír a gyerek, és vele együtt Te is, hogy hogy lehetsz ilyen érzéketlen. Aztán kis duzzogás után egymást ölelgetve kisírjátok magatokat, és a pici már nem is haragszik Rád. Leginkább neked kell megemésztened, hogy rácsaptál a fenekére. A gyerek szerintem hamarabb túl teszi magát az ilyesmin, mint a szülő.


Persze ez csak akkor igaz, ha tényleg csak egy kis paskolás történt, és nem lett elverve a gyerek. Azt én is elítélem, aki úgy próbálja nevelni a gyerekét, hogy üti!

2010. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fiam 17 hós lesz. Már harap is néha, hisztis, olyankor ráütök a kezére egy kicsit, hogy dá-dá, tanuljon az ilyenekből.
2010. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kezére vagy a fenekére egy kicsit, ha rosszalkodik. 1 éves, sajnso meg kell tanulnia a dolgokat, és hiába mondom, hogy nem szabad és hasonlók, abból nem ért. De remélem hamar elmúlik ez a korszak és később nem lesz szükség rá.


Amúgy nem bűn, ha valaki ilyen nevelési célzattal rácsap a baba kezére. Nem attól rossz anya, szülő valaki, szerintem. Nekem nincs bűntudatom, mert nem arról van szó, hogy verem a gyerekem, csak néha napján.

2010. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Három hónapos a babám,és soha nem szeretnék ráütni.Engem sokszor nagyon elvertek,emlékszem milyen megalázó volt..
2010. máj. 12. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hónaposan még jó hogy nem :) Az is más, hogy "elvertek" és az is hogy a 1-2 éves babád kezére egyszer rácsapsz mert pl. oda nyúlt ahova nem kellett volna, ami veszélyes, stb.
2010. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát én néha rácsapok a kis kezére és elmondom neki, h miért volt, és hogy nem szbad, ő meg jól kiröhög, szóval én más nevelési módszert kell válasszak:) Megverni, megpofozni nem áll szándékomban. Popóra ütést meg direkt szereti, mert amíg picuri volt élvezte ha paskoltuk a pelusát altatáskor, meg amúgy sem igen érzi a csomagól:)

Célszerűbb, ha erélyes vagy és elmondod, mit nem szabad.

1 éves hisztis kiscsaj anyukája

2010. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!