Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 100 g. babaetelt eszik meg...

100 g. babaetelt eszik meg ebedre az 1 eves kisfiam. Reggelit meg a vacsit, gyümölcsöket csak nyammogja. Nem keves ez?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez van az en 14 honaposomnal! Vagyis kb. Nem eszik szinte semmit. 1 honapja mindent megevett, de komolyan nem tudtal elerakni olyat, amit nem evett meg. Most meg ma pl egyedul tejberizst evett es banant... komolyan nem tudom mi van. Nem fogy, nem veszit a sulyabol, lehet, hogy a foga? Viszont eddig egyik foga sem viselte meg. Nem tudom mi van vele.

Azt tudom ajanlani, hogy meresd rendszeresen, es ha csokken a sulya, akkor kerj kivizsgaltatast. Egyik baratnom fianal is ugyanez volt, csokkent a sulya es elkuldtek vervetelre. Kiderult, hogy nem minden jo a vereben, ugyhogy most vitaminokat szed.

2017. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig is keveset evett, vagy csak mostanában? Mert nálunk is volt múltkor egy hét, alig evett valamit az 1 éves fiam, főleg szopizott. Neki a foga zavart be. Én már láttam is a bőrén, hogy fogyott, meg a pocakja is lement, de aztán egy hét után újra jó kedvvel evett, és vissza is tért a formája.
2017. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uhhh... Nem gondoltam volna hogy csak be kell szerezni a csecsemökor vegere azt a merleget :D ... Lehet a hatso fogak jobban nyomjak az inyt... (csak tipp) Az utcan viszont jol eszik... Csak azt nem tom megsaccolni mennyit. (Adom en neki a babakekszeket folyamatosan csak ne orditson :D ... )
2017. ápr. 12. 22:52
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es, mindig ennyit. Ö akkor szopizik amikor kedve van, orankent tuti. Lehet ezert eszik keveset? Azt gondoltam nem lehet eleg tejem amugy, mert sokszor van hogy enni sincs idöm...
2017. ápr. 12. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én fiam sokszor szerintem csak unalomból szopizik, mert ha nem itthon vagyunk és elfoglalt, akkor órákig eszébe se jut. De arra mindig figyelek, hogy evés előtt közvetlenül nem kap cicit, mert akkor csak nyammogás van. Nincs kedvenc kajája? Bár gondolom próbáltad azzal is. Na mert nálunk a bolognai a nagy kedvence, és onnantól lett vége az evés szünetnek, amikor ezt főztem.
2017. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak nyammog legtöbbször. Reggeli meg uzsonna nem is nagyon van mert vagy 2 falatot eszik meg. Igaz ő ebédre eszik rendesen, na de ő kifejezetten jól evett 1 éves korig mindegyik étkezésre. Mondtam gyerekorvosnak, akkor voltunk is vérvételen, de nincs vashiánya. Ha a kisfiad sose volt jobb evő meg nem hinném, hogy aggódnod kellene. Az enyémnél ugye más volt a helyzet, mivel neki az étvágya nagyot változott.
2017. ápr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!