Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreket várunk, mindkettő...

Ikreket várunk, mindkettő kislány lesz. Eddig a Lelle és Villő nevekre gondoltunk. Nem nagyon van ötletünk, tudnátok mondani néhány nevet?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 10:04
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Köszönjük. :)) Ezekre gondoltunk még: Kéra-Réka Boglárka-Napsugár
2017. ápr. 13. 10:55
 12/38 anonim ***** válasza:
82%

Gratulálok! A Villő nekem is nagyon tetszik, és listás.

A Lelle annyira nem, mert Lelle nem messze van tőlünk, és nekem fura lenne. Lilla esetleg, vagy az nem tetszik nektek?

2017. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
78%
Kéra és Réka ne legyen. Túl hasonló név nagyon nem szerencsés ikreknél.
2017. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
48%

Villo, Reka.


Lelle, Rege.

2017. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
34%

Adél - Léda


Elsőre nem tűnik fel, hogy ugyanaz, csak visszafelé, és szerintem mind a kettő gyönyörű. :) Én ezt adnám, de ezért tuti lecsapnak majd :D

2017. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
17%

Csilla - Lilla

Anikó - Bernadett

Anna - Lilla

Anita - Tímea

2017. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
61%

Gratulálok!

Ha nekünk ikrek lettek volna,akkor Fanni és Flóra Mivel kisfiú,így Flóriánnak hívják (: (L)

2017. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a csúfolás dolgot sosem értettem. A gyerekeknek minden név természetes. Amikor az oviban talalkoznak egy Cipórával, nekik az ugyan olyan normális név, mint az Anna. Csak a begyepesedett felnőttektől tanulják az ilyen ökörséget.

Az más, ha a vezetéknév és a keresztnév összeolvasva fura, az egyszercsak leesik nekik, de az más történet.


Nem mellesleg egyik név sincs benne az első százban nem úgy, mint az Anna. Na az tucat név, de még azt is néhány 100-an adják 1 évben országosan. Annak, hogy a gyakoris szülők Villői-Lelléi összeakadnak, minimális az esélye.

2017. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
68%

Én sem értem miért gondolják sokan, hogy csúfolni fogják, mellesleg egyesek szerint akkor csúfolják ha "öregnénis" egyesek szerint meg ha modern. Egy gyereknek minden név természetes, legfeljebb akkor támadhat ötlete csúfolkodni ha a szűlőtől hallja hogy Pityukának vagy Zarának milyen gáz neve van.

Egy Lellét vagy Villőt meg miért csúfolnának? Se nem öregnénis, se nem túl felkapott, de nem is annyira extra hogy soha senki sem hallott róla.

2017. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
39%

Nekem Lelle, Villő, Kéra egyáltalán nem tetszenek. Amikor legelőszőr hallottam a Villő nevet, azt hittem, hogy fiú név (mások a Hedvig névvel jártak így).

De ugyanúgy nem tetszik a Zille, Kincső és társai sem.


A Boglárka és Réka szép nevek.


Nekem a Patrícia, Letícia, Anikó, Ildikó, Magdolna, Zsuzsanna, Julianna, Héla tetszenek. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2017. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!