Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki szépnek látja a...

Mindenki szépnek látja a saját babáját?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Hat nem tudom, en eleg kritikus vagyok de nagyon szepnek latom. Ovalis arc, hatalmas szemek, tokeletes szimmetria, sok haj, azaz szabalyosan szep. Hogy szepnek latnam-e, ha nem a klasszikus szepseg lenne, azt nem tudom. Valoszinuleg meglatnam benne a szepet. Erdekes hogy terhesseg alatt es a gyerek ujszulott koraban mas csecsemoket es kisgyerekeket is gyonyorunek lattam, de most mast atlagosnak, az enyemet meg kiemelkedoen szepnek latom. Biztos, hogy a hormonokkal is osszefuggesben van ez.
2017. ápr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Amikor megszületett a lányom odáig voltam érte, hogy milyen szép stb. Aztán visszanéztem 3 év után a képeket hát... kb 1 hónapos koráig elég nagy feje volt, most így már azt gondolom voltak nála szebb babák is de nekem akkor is gyönyörű volt. 4520 grammal született elég nyomott feje volt.

A fiam császáros lett ő nagyon szép volt. Formás. Neki van egy szépséghibája a jobb szeme kicsit kisebb. De én már megszoktam. Ő is így szép.

2017. ápr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a 3. Mikor megszuletett hat minden volt csak szep nem.persze en imadtam ugy is.masnapra mar szepnek lattam.

Fura volt picinek a magas homlokaval,kopasz fejevel(par szal tejfeher haja volt) a szemoldoke is feher volt,nagyobb feje volt mint az atlagnak.mostmar 1 eves,imadnivaloan szoke oriasbebi.de arányosan nagy.hatul a fejformaja fura,van benne rajt egy melyedes,mint az apjanak.

Az apukaja is detto ugy nezett ki picinek mint a fia.

A nagyok valahogy sokkal szebbek voltak a szuletesukkor is.

2017. ápr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindkét kislányom szép volt születésekor és most is szépek, de a kisebbiknek van egy szépséghibája az arcán. Mondjuk én emiatt egy percig se látom csúnyábbnak, nem zavar, viszont idegenek mindig megkérdezik hogy mi az.
2017. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mikor a nagyobbik megszületett, őt gyönyörűnek láttam, tényleg szép baba volt, bár voltak ducibb hónapjai, így a képeket visszanézve kicsit furi. Most is szép arca van, formás, szimmetrikus, szép nagy barna szemekkel.

AMikro kicsi megszületett, az első ránézésre csalódás volt, hogy miért ilyen fura a homloka, szemei... Trigonocephaliával született. Kicsit bandzsa (epicanthus redő miatt, meg a szemei közelebb voltak) is volt meg csúnyácska is. Aztán teljesen természetessé vált az arca a hónapok alatt, majd aztán mikor fél évesen megműtötték, utána megint nagyon fura volt, mert ugye megváltozott a koponyaformája, homloka, szóval utána jópár hónapig megint olyan kis csúnyácskának láttam, de ezt nem rossz értelemben mondom, mert mindig láttam benne a szépséget, a cukiságot, és hogy még ahogy nő, hogyan fog változni a feje. Ma már 3 éves, egy nagyon cuki helyes széparcú kisfiú lett belőle, és ahogy még nőni fog, ez még jóirányba fog változni.

2017. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze, szépnek, mert nagy boldogság először megpillantani a picit, de azért mindenki tisztában van vele, hogy pl természetes szülés után nincs az a kicsi a legjobb formájában, hisz épp előtte préselte át magát egy lyukon. Lilácska, kopik a bőre, trutymó lepi, ettől még cuki és aranyos, de két hónap múlva dekoratívabb lesz.
2017. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Uhh én aznap nagyon csúnyának láttam. :D

Màsnap szebbnek, de mêg mindig nem tartottam szépnek. Az újszülött fotózáson gyönyörűnek gondoltam már. Most visszanézve a képeket, nem volt gyönyörű. :D

Mostanra egy helyes egyéves. Kb négy hónapos koràtól tényleg szépnek látom visszanézve a képeket!

2017. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!