Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák szoktak sírni kereszte...

A babák szoktak sírni keresztelés közben?

Figyelt kérdés
Lányom 7 hós lesz, amikor megkereszteltetjük júniusban. "Tartok" tőle, hogy sírni fog, ha más nem akkor amikor lelocsolják vízzel. Ami ugye nem baj, dehát csak élvezhetőbb lenne, ha nyugodt maradna. Köszi.
2010. máj. 14. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hós volt a kislányom mikor kereszteltük és nagyon élvezte. Még a papnak is gügyögött. Gyereke válogatja, hogy hogy viseli.
2010. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én öcsém fél éves volt a keresztelőn és végigsírta az egészet. Valami nem tetszhetett neki:D
2010. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi kis fiunkat fél évesen vittük. A keresztelővízig meg olajig nem volt baj, csendben tűrte, de utána....Mondjuk a pap bácsinak ez már "természetes" volt:))
2010. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A miénk időnként közbegügyögött ami a pap bácsinak nagyon tetszett. Úgy folytatta a mondandóját, hogy most, hogy a baba is hozzászólt a dolgokhoz....:) nagyon jó volt. 5 hónapos volt és nem sír egyáltalán, a víznél sem.
2010. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú, unalmas, végig ölben van, nem mászkálhat, forgolódhat, vizes lesz, tömeg van, hideg van, anyuka ideges: tulajdonképpen logikus is, hogy sír vagy nyűgös, nem?
2010. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk nemrég volt ugyanennyi idősen. Mi az Istentisztelet alatt kijöttünk (előtte megbeszéltük a lelkésszel, hiszen neki is jobb ha nem kell kiabálni végig), kint elaltattam és amikor keresztelték akkor is aludt, akkor ébredt fel amikor a fejére öntötték a vizet de annyira kómás volt hogy csak nézett mindenkire. Ő utána is csendben maradt, bár én is féltem attól hogy sírni fog. Amúgy szerintem "edzettek" már ilyen téren a papok, max téged fog egy kicsit zavarni de ne foglalkozz vele vagy próbáljatok meg kimenni és csak magára a keresztelésre bent maradni (ha lehet).
2010. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiunk 7 hónapos volt, átaludta az egészet, még arra sem ébredt fel, hogy átadtam a keresztanyjának,és a pap ráöntette a vizet a buksijára.
2010. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hónapos volt, végigaludt az egész ceremóniát, az utolsó pár percben ébredt csak fel, de nem sírt. Mellettünk még volt 5 kisgyereknek a keresztelője, nagyobbak voltak az én fiamnál, és mindegyik sírt, volt amelyik már onnantól kezdve, hogy bementünk a templomba. A videofelvételünkön sajnos nem lehet semmit hallani, csak azt hogy kórusban sírnak a gyerekek...
2010. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 hós volt a lányom a keresztelőjén. Nem sírt, ült a keresztanyja ölében és nézelődött
2010. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hets volt a fiam mikor kereszteltük és vigigaludta az egészet, még a víz se keltette fel, én ezért vagyok híve a minnél hamarabbi keresztelésnek, mert ekkor még a nap nagy részét átalusszák.
2010. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!