Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezben altatas vagy eroltessem...

Kezben altatas vagy eroltessem a kisagyban valo altatast?

Figyelt kérdés
10 hetes a babam kezben elringatom 10 perc max berakom a kisagyba es alszik mint a bunda.Baratnom megjegyezte h nem fogom tudni leszoktatni a babamat a kezben valo altatasrol. 2 napja probalom h jo akkor kisagy...sikerul is de vagy 40 perc mire vergodve nyoszorogve elalszik. Ti hogy csinaljatok? En meg voltam gyozodve h ez igy jo mert meg pici de most elbizonytalanodtam...
2017. ápr. 28. 17:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok valaszt!!! Akkor maradok az en verziomnal mert en igy gondoltam kezdettol fogva j picike o meg es kellek neki...es bevallt a modszer csak mikor jott ezzel a baratnom na meg mar anyukam is elbizonytalanodtam....Kenyelmes es gyors nekem is es a babam sem sirdogal... koszi megegyszer!
2017. ápr. 28. 19:10
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

Én is így altattam a lányomat. Nem járkáltam vele,nem ringattam, csak fogtam. Ha elaludt, betettem az ágyába. Mikor nagyobb volt, már nem volt neki kényelmes az ölemben, csak feszengett. Akkor simán átszokott a kiságyra.

A fiam meg mellettem az ágyon szokott elaludni. Onnan tettem be a sajátjába. Sosem volt gond egyikkel sem ilyen téren.

2017. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Kézben altattam. Imádtam 😍 3 hónapos koráig . Egyik este beraktam a kiságyba simiztem a hátát es kész 😄 semmi gond nem volt es most sincs (1 éves múlt )

Olyan pici. Nyugodtan csináld úgy ahogy eddig .

2017. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Egy ilyen picinek igenis szüksége van a testközelségre, tök jól altattad, szerintem kár ebbe belerondítani bárki tanácsára adva. Elaludt 10 perc alatt szépen, nyugodtan és szundizott reggelig, most meg kínlódik sokáig, hát kinek jó ez?

A mi babánk 8 hónapos és a mai napig este így alszik el. Nem járkálunk vele itthon, csak megeszi a vacsit és elég gyorsan az ölünkben elalszik, aztán letesszük a kiságyába és reggelig hangja nincs.

Olyan gyorsan elmúlnak ezek a hónapok, és olyan jó érzés amikor rajtad szuszog. :)

2017. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Sok idod szabadul fel a raszoktatod egyedul kisagyban aludjon el.

Minnel korabban traningeled annal jobb

2017. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%

Ez annyira gyerekfüggő. A lányom kézben altattam amíg elbírtam, utána összebújva és utána betettem a kiságyba. Lehet, hogy ha sírni hagyom, elaludt volna magától előbb utóbb, de képtelen voltam hallgatni, nem volt szívem. Mikor a testvére született, 22 hónapos volt, kapott szép kiságyat, szép paplanhuzat, tetszett nagyon neki, számomra is meglepő módon simán elaludt benne. Először mellette ültem kisszéken, pár hét után már csak puszit adtam, kijöttem.

Testvére az elejétől gond nélkül elaludt a saját ágyában, sőt néha megpróbáltam ringatni de szabályosan dőlt bele a kiságyba hogy tegyem le. Hihetetlen számomra is, de persze örülök neki.

Én nem erőltetném, főleg 10 hetesen, olyan pici még.

2017. ápr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én erre mindig annyit mondok,hogy a baba 9 hónapon keresztül a hasadban volt,veled összekötve,mást nem ismerve. Szerinted jó neki egyik napról a másikra elszakítani magadtól?

Ez kb olyan,mint amikor infúziót kapsz. Hiába kapod az infúziót,szomjas vagy,sóvárgod a vizet. Mert a szervezeted csak azt ismeri,hogy milyen inni. Hiába kap a tested folyadékod, hiányzik az,amit ismersz....

2017. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!