Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Soha nem éhes a 8 hósom?...

Soha nem éhes a 8 hósom? Segítség!

Figyelt kérdés

5 hüónaposan kezdtük a ht-t, és 6 hósan már reggel 10kor egy üveget megevett, és 12.kor fél üveget. De most már vagy egy hónapja nagyon rosszul eszik. Szinte minden kaját ki kell dobnom mert megromlik, nem eszik csak 2 kanalat. A tápszer felét is dobhatom ki, mert a fél üveget jó ha megeszi (160 ml-t szoktam neki adni 4 óránként). Próbáltam már, hogy reggel adok neki enni, mert átalussza az éjszakát, és van hogy 13 órán át nem vett mert aludt ugye, de reggel se kell neki se a tápszer se az üveges kaja. Próbáltam minden gyümölcsöt, zöldséget, húst, halat. Semmi nem kell neki, és nem is tűnik éhesnek soha. Soha nem sír hogy éhes lenne. Alig bírok beleerőlteni 400 ml tápszert naponta, ebből is 250-et éjjel kap, mert eljutottunk oda, hogy keltenem kell éjjel kétszer, hogy egyen valamit, mert csak akkor hajlandó bármit is enni, ha félig alszik még.

Nem tudom mit rontottam el, mit tegyek? Próbáltam már darabos kaját is adni neki, hátha az a baja hogy saját maga szeretné a kaját a szájába rakni de azzal csak játszik. Nagyon aggódom, szinte semmit nem hízik. 73 cm és 8,6 kg. 7 hónaposan volt 71 cm és 8,3 kg.

Amúgy már felül, feláll kapaszkodva, mászik (a kúszás kimaradt nála), és kapaszkodva tesz is pár lépést.

Mit rontottam el? Kérlek segítsetek mert már teljesen kivagyok, minden evés egy rémálom! A doki meg nem mond semmit, pedig kétszer is kérdeztem.


2017. ápr. 29. 08:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8 honaposan ez nem normalis, ha az enyem nem enne 2-3 nap mulva mar a rendelesen ulnenk es ver es vizelet vizsgalat a minimum amit megcsinalnek! Nem ertem mire varsz ilyenkor? Ez edes keves amit eszik.
2017. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolod hogy már mindent megpróbáltam? A doki szerint nincs baj, nem ad beutalót sehova.
2017. ápr. 30. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!