Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Házilag készített babakaját...

Házilag készített babakaját botmixerrel pépesítitek? Ha már veszek, hány w-osat vegyek minimum?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 4 hónap alatt 2 botmixert is "elfogyasztottam".

Begurúltam,meguntam és vettem egy turmixot.

Nem olyan ára volt mint a mixernek,de többmindenre tudom használni,elég jó a minőség és nagyon jól dolgozik.

Sokkal jobban pépesít mint a botm.

Gondold meg,érdemes egy picit többet adni érte..szerintem.

Nekem is könnyebb a dolgom.

2010. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a botmixer is tök jól pépesít, csak nem szabad türelmetlennek lenni. A másik pedig, hogy minimális mennyiségeket is szépen pépesít, ellentétben a turmixal. Nekem hauser van, olyan ami egybe van a habverővel, 175-250 watt a teljesítménye /5fokozatos/
2010. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Philips botmixer és aprító egyben van, 7000 forintért vettük az Auchan-ban. Főként az aprítójával pépesítek, tökéletes és már több mint fél éve nyüstölöm. Ráadásul hármasikreim vannak.
2010. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem Moulinex van, olyan, aminek a rúdja fém. Nagyon jól beválik, pedig minden nap használom, van mikor többször is. Azt hiszem ez az, aminek érdemes megfizetni az árát.

Mi 8900 Ft-ért vettük, de bízom benne, hogy még sokáig a segítségemre lesz. Van turmixgépünk is, de azt egyszer sem használtam még. Ja, 250W-os.

2010. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

8900-ért botmixer?????

Te jó ég!


Mi a Philips! turmixot vettük 11.000-ért és 3 turmix fej van hozzá!

LEGKISEBB ADAGOT IS CSODÁLATOSAN TURMIXOLOM,mert a pohár 600ml-is.

Apró részeire szédszedhető és rendesen el lehet mosni.


De mindenki azt használ ami a legjobb neki. :S

2010. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!