Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Stokke Xplory milyen babakocsi?

A Stokke Xplory milyen babakocsi?

Figyelt kérdés

Első babánk lesz, ez a kocsi nagyon megfogott.:)


Fiatalok vagyunk még (én 20, a barátom 22), szóval barátnőtől ezzel kapcsolatban nem tudok tanácsot kérni. A boltban kipróbáltuk, tologattam, kényelmesnek tűnt. És pluszpont, hogy van hozzá nyári/téli szett és rengeteg színben kapható. De ugye mindennel együtt majdnem hatszámjegyű lesz a végösszeg, ennyit nem dobálnék ki csak úgy az ablakon, érdekelne, hogy aki ilyet használ/használt, mi a tapasztalata róla, szerették-e, meddig tudták használni, érdemesebb-e mellé később beszerezni egy másik, könnyebb babakocsit, stb.


Mindenre kíváncsi vagyok, nem baj, ha nem a legújabb típus.


2017. máj. 2. 17:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, keskeny, rövid ülésű.
2017. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom várjátok meg míg megszületik. Az én fiam üvöltött benne, nem lehetett megnyugtatni. Barátnőmé szerette. Egyébként szerintem túlárazott divatkocsi, azért ennyit nem ér meg.
2017. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%

En sem vennek..., meg 50 ezerert sem ilyet!

Annyi jo kocsi van

2017. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 2-3 napban csak babakocsikat néztem, de ez tetszik a legjobban. A hagyományos típusok nem annyira jönnek be.
2017. máj. 2. 17:55
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Akkor vedd meg! Mi a kérdés?

Ha nem az a szempont, hogy a gyereknek kényelmes kocsit találj...

2017. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 babyboom567 ***** válasza:
81%

Szerintem csúnya,én semennyi pénzt nem adnék érte.

DE mivel TE fogod használni,olyat vegyél ami neked jó,és tetszik.

2017. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igazából azoknak a véleménye érdekelne legfőképpen, akik ilyen babakocsit használtak, vagy használnak jelenleg is.
2017. máj. 2. 18:15
 8/27 anonim ***** válasza:
28%

Mi használtuk sokáig!

Igaz német rokontól kaptuk ő félévig használta. Ingyen vot :)

Imádtam mert nem olyan nagy csúnya volt mint a többi, nagy otromba..

2017. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%

Szia! :)

Lassan 2 éves lesz a kislányom, én is akkor szerettem bele, mikor babakocsit nézegettünk. Számunkra az ára nem jelentett különösebb gondot, szerintem nagyon klassz babakocsi, és elég sokmindent lehet hozzá venni. A legkisebb babám 2 hónapos, neki is ezt a babakocsit használjuk, ami a tesójának volt. Pont ezért szürke színűt vettünk, mert az fiúnak és lánynak is jó. Én szeretettel ajánlom, nekünk nagyon bejött. :) Ha nektek tetszik, nincs probléma!

Nekünk Stokke Xplory V4 van.

2017. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
13%

Mi őt vettük tavaly:

[link]


Én személy szerint nagyon szeretem. Teljesen megvagyok elégedve vele. Fontos volt, hogy divatos legyen, és nem olyan nagy batár, mint a legtöbb babakocsi. Emellett pedig nagyon kényelmes tolni is, nem akad fent a kisebb buckákon. A végösszeg minden kiegészítővel együtt 400.000 Ft körül volt.

Fél éves lesz a kislányom, ő is nagyon szereti. Nem tudom, hogy idővel szükség lesz-e másikra.

2017. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!