Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólt a tesó az újszülött...

Mit szólt a tesó az újszülött kistesó sírásához?

Figyelt kérdés
Másfél év lesz a gyerekeim között.Nem tudom mit fog szólni a kisfiam a hugi sírásához.Barátnőm kisfiát ha hallja sírni akkor ő is elkezd!Egyszer voltak még csak itt,de nem tudta hova tenni a sírás dolgot!:)Nálatok hogy volt?Hamar megszokta a sírásokat?

2017. máj. 8. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Mondta hogy sír a baba és ennyi, különösebben nem érdekelte. Bár szerencsére halál nyugodt baba volt a kicsi úgyhogy nem is sírt gyakran

2,5 év van közöttük

2017. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 1 szobába volt a 2 kicsi az elején, az első 2 hétben megébredt a nagyobbik, de nem sírt, szinte rögtön vissza is aludt. Utána már fel sem ébredt.

2 év van köztük.

2017. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk először nem ertette.miért sir. Elmondtam, azért mert éhes vagy faj a hasa vagy blabla.... aztan ment oda simogatni meg puszilni
2017. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értette, mi a baj, mire elmagyaráztam neki, hogy ő még pici, és így szól, ha baja van.


Azóta mindig odamegy és megöleli, míg nem érek én oda.

2017. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyémek között 17 hónap van. Egy picike egyszobás lakásban laktunk 4-en, mert mikor megszületett a kistesó, akkor vettük a nagyobbat, amit még fel is kellett újítani.

A kicsi éjjel csak úgy volt csendben, ha rajtam feküdt és ringattam. Ez az első egy hónap volt, akkor sokat sírt éjjel is. A nagyobb összesen egyszer nyöszörgött neki vissza, de az is csak félálomban. Mint aki ne is hallja. Napközben a kisebb nem volt sírós, meg egész nap játszón is voltunk a nagyobbal í kicsi pedig rám volt kötve kendőben, úgy csend béke nyugalom volt. Aztán elkezdett aludni éjjel 6-8 órát és már nem volt zenebona. Szerencse vagy nem, de az a tapasztalatom, hogy a nagyobbat nem zavarja a sírás egyáltalán. Most bezzeg versenyeznek, kinek nagyobb a sérelme...

2017. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)Jó ezeket olvasni!Remélem nálunk is hasonló képpen alakulnak majd a dolgok!
2017. máj. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!