Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csináltatok újszülött fotózást?

Csináltatok újszülött fotózást?

Figyelt kérdés
Nagyon szèles az anyagi hatàr a neten (19.000-100.000). Akik tudnàtok ajànlani olyat amelyikkel meg voltatok elègedve az megírhatnàtok. Megköszönnèm.
2017. ápr. 24. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyileg hol?Mi Székesfehérváron voltunk,meg voltunk elégedve a szolgáltatással.Pesten is hallottam egy jóról,de személyes tapasztalatunk egyelőre nincs.A hölgyet Judy Foto néven a facebook-on megtalálod.
2017. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én akartam de nem volt rá lelkierőm császár után első hetekbe azt se tudtam fiú vagyok -e vagy lány nem hogy fotózásra menjünk..

Hozzánk kórházba jön fotós Babyboy Photography és nagyon szép képeket csinált így tőle rendeltünk egy egész sorozatot, asztaldíszt, naptárat nagyon pofásak lettek és volt 25 kb az egész.

2017. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2017. ápr. 24. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Igen, de nem olyat, mint ez a most divatos, amikor a gyereket természetellenes pózba gyűrik, a fehére tesznek valami pántot, a hátára angyalszárnyat, szőrmére teszik stb .... Az természetellenes, stb. Minden amatőr ilyet készít, és azzal adja el profinak, hogy elhomályosít részleteket, szépiázik vagy fekete-fehérre mintáz részleteket. És elhiteti magáról, hogy profi, holott csak a drágább gépe jobb fotót csinál, mint te a mobiloddal.


Én nem vagyok mérvadó, mert a testvérem fotóművész, de egy másik kontinensen dolgozik: nálunk ő készítette.

2017. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi nem voltunk. szerencsére nem vagyunk nagy fotósok, az esküvönkön is csak néhány "amatőr" kép készült.

de a kórházba jött körbe egy lány aki csinált képeket. egyet kaptunk ajándékba és több kisebb nagyobb csomagot lehetett rendelni, pár ezertől a közel 20ezerig.teljesen elég volt annyi. lassan szülöm a lányomat, szintén ezt a szolgáltatást fogom igénybe venni. semmi kedvem nem lenne jönni menni szülés után és még jó pofit is vágni a képeken. mi még a fiam iratai, tgyás, gyed elintézése miatt is fizettünk, hogy azokért se kelljen sorba állni.

2017. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, de majd csaladit akarok kesobb, ha mar meg tud ulni 2 percig.

Ujszulottkent szerintem annyira giccses es beallitott..mikor telepakoljak csipkevel es viraggal az a halalom. Szegeny meg nem ert az egeszbol semmit, a mutermi vaku meg baromi eros. Sztem ez csak az anyuka egojanak a fenyezesere szolgal, nem a gyerekrol szol.

2017. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kórházban kértük a babybox-ot. 12ezret fizettünk, sok mindent kaptunk (kihajthatós képek, naptár, 12 db kép, A4es képek, valamint CD-n is megkaptuk a képeket, így annyit nyomtathatok ki, amennyit csak akarok, ha a családnak szeretnék adni). Karácsony előtt vittem először stúdióba, akkor volt 3 hónapos, most vasárnap viszem anyáknapi fotózásra, már 9 hónapos lesz. Családit majd nyáron akarunk csináltatni.
2017. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Budapesten ajànlanàtok megbízható nem horror àrú újszülött fotózàst?!?!?!
2017. máj. 2. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!