Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24fok van a babám szobájában,...

24fok van a babám szobájában, elég neki egy polár takaró, h ha van rajta egy trikós body és egy hosszú ujjú pamutrugi?

Figyelt kérdés
Elöre is köszi a segitségeket!
2010. máj. 15. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad, hogy mekkora a baba! Az én lányom 7 hónapos és már egy huzatba húzott polar takaróra cseréltük a paplant. Mi is hasonlóan öltözünk és a hőm. is annyi. Nekünk elég. De ha éjszaka visszakéri a cumit ellenőrzöm a kezét és az arcát, ha még is hideg lenne rádobok még egy vékony plédet a derekáig.

2010. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem tudom, hogy milyen idős a babád és milyen a hőháztartása, de szerintem elég lehet neki. Ha nem hideg a tarkója, akkor minden ok.

Az én fiam 6-7 hós koráig hosszú ujjú body+ hosszú ujjú rugi+polártakaróval aludt. Aztán váltottunk rövid ujjú bodyra. Aztán most 8 hósan meg már csak rugi és polártakaró ha 23 fok alatt van, ha felette, akkor meg csak egy törölközővel takarom be.

Pedig az elején volt, hogy 29 fok volt nála, dehát így igényelte :).

2010. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 foknál sosincs melegebb nálunk éjjel (illetve majd nyáron sajnos lesz, de azt meg is szenvedjük), a lányomon hosszú ujjú body és pamutrugi van, takarót nem tűr, hálózsákba bele se lehet rakni... Ha mélyen alszik, dobok rá egy kis plédet, de max. ha félórát van rajta. Ennyi elég neki. 24 fokban már nem is tudna aludni.
2010. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

8hónapos a kisfiam,és nem egy tul fázós fajta,napközben sokat kell rá rövid ujjú bodyt adnom,mert sokszor melege van.

Már alszik a polár vékony takaróval takartam be,nem hideg a takarója meg az arcocskája sem és a tarkója sem,ugyh biztos elég akkor neki!

És köszönöm a segitségeteket!

Majd azért még figyelgetem öt,ha cumit kér!

2010. máj. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!