Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismama és újszülött fotózásér...

Kismama és újszülött fotózásért mennyit fizettetek/fizetnétek?

Figyelt kérdés

Kezdő fotós vagyok, próbálom kitalálni, hogy milyen árak legyenek. Gondoltam kis és nagy csomagra, a kis csomag 10 retusált kép+5 retusálatlan, ez lenne 20.000 ft, a nagy csomag 25 retusált kép+7 retusálatlan, ez 35.000 ft.

a kismama fotózáskor lenne több póz persze, és 2-3 különböző ruha. Az újszülött fotózáskor szintén lenne a kis csomagban 3-4 póz és kiegészítők, a nagyban 5-7 póz és kiegészítők.

Ha számít akkor budapest külterületén, gazdagabb környéken dolgozok. Ez kb annyi mint amennyit láttam más weboldalakon. De kíváncsi vagyok, hogy ki mennyiért fotóztatott és hány képet kaptatok vissza.

Köszi a válaszokat!


2017. máj. 13. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10, ezért írtam, hogy nem vízjelezik az olyan képeket. Meg mondjuk nekem van annyi eszem, hogy megmondom, hogy NYERS képek.
2017. máj. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!