Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok energikus,...

Mit gondoltok energikus, kitartó 26 éves nőként mennyire nagy falat gyermeket vállalni levelező jogász képzés mellett?

Figyelt kérdés

Most leszek másodéves, nehéz az egyetem, de jól megy, és nagyon szeretem. Van egy szuper, segítőkész férjem, akivel nagyon jól megvagyunk és az anyagiak viszonylag elfogadhatóak. A tanulás és a gyerekvállalás összeegyeztethetőségére lennék kíváncsi. Van valakinek tapasztalata? Szeretnék jó anya lenni, és segítségem is lenne: nagyik, papik... Meg persze a férjem. :)


Köszönöm a válaszokat! N/26



2017. máj. 17. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az első egy év könnyen ment, akkor kezdtem, mikor született, aztán jöttek a gondok mindenhonnan. Egyedülálló anya lettem, a gyerekem pedig le van maradva a fejlődésben, jóideig nem tudtuk miért. Sajnos úgy fest autista, de a szerencsésebb fajtából. 2 éves csúszásban vagyok a sulival, minden évben újrafelvételizek.. a bölcsi sem hozta meg a várva várt sikert, vagy beteg, vagy nagyon rossz napja van, a beszoktatás pokol volt, de kell a jobb végzettség a jobb élethez. Nem erre számítottam.


Nagyikra korábban sem számíthattunk túl sokat, heti 3 órát van vele anya, az meg arra kell, hogy fel tudjak szusszani néha.


Ha nem így alakult volna, szerintem menne, de nehezen és sok lelkiismeretfurdalással. Onnantól, hogy jár nehéz lesz, előtte pedig másra bízni nehéz.

2017. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy gyerek minden energiát elvesz. Nagyon sok energiát, rengeteg energiát, és még több időt. Főleg egy baba vagy egy kisgyerekre kell rengeteg energiát és időt fordítani.

De... ha nagyon energikus vagy... te döntésed!

2017. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En inkabb lediplomaztam elotte. A babátol es magamtol stb nem vennèm el az idom energiam tanulasra, max gyermekgondozas, gy.lelektan, ahogy tettem is
2017. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!