Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nalatok is ilyen nehez?

Csillka kérdése:

Nalatok is ilyen nehez?

Figyelt kérdés

2hetes a babam es kb.3napja borzaszto nyugos, hasfajos. Este tiztol ejjel 2ig altatom h elaludjon , ha elalszik nincs baj, reggelig alszik kb.

7ig. Eddig fel ora alatt visszaaludz reggel de mar azt sem akarja

Kivagyok keszulve mellette. Meddig zart ez a hasfajos , nyugos idoszak ?


2017. máj. 23. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:

3 hónapos koráig is eltarthat. :(

Mi Infacolt használtunk, mindkét gyereknél bevált, megszüntette a hasfájást.

2017. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt csinálom a 14 hónapossal, mert 4-5 foga jön....mire elmúlik a hasfájás,jön a fogzás "sajnos".
2017. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is ilyen nehéz volt. Egy hónaposan kezdődött, és 3-4 hét alatt lezajlott. Szintén az Infacol segített. Mindent kipróbáltunk, tornáztattam, simogattam, édeskömény teát adtam neki, de semmi.


Míg fájt a pocakja 2-3 óránként keltünk éjjel, és volt, hogy órákat ringattam etetés után. És csak úgy volt jó neki, ha sétáltam vele. Az Infacol viszont segíti a pukizásban, és a büfizésben, így megkönnyebbült. Majd pedig egyik pillanatról a másikra, mintha elvágták volna, és azóta átalussza az éjszakákat is.

2017. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt 3 hetes korától 3,5 hónapig, annyi különbséggel, hogy 9-től 1-ig altattuk és ő kelt enni 4-kor (pedig 2 hónapos korától tápszeres volt). De őt a fogzás, frontok, mozgásfejlődés is megviselte. Úgy, hogy ő is és én is itthon voltam, először 2,5 évesen tudtam egy igazán jót aludni. És nem értik az emberek, hogy miért nem akartunk kis korkülönbséget.
2017. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 hónapos a lányom. Espumisant az első perctől kapja, de 1 hetesen kezdett kínlódni a kakival. Órákig üvöltött szegényke. Akkor kezdtem el neki adni a Colief cseppet naponta 2x, de akkor meg meghajtotta. Azóta napi 1x kapja, a többi kajába pedig az Espumisant és minden ok.


Van néha 1-2 nyűgösebb órája, de nem vészes. Próbálj ki valamilyen cseppet, van egy rakás a gyógyszertárban. A nagyobb lányomnál az Infacolt is próbáltuk, de neki is az Espumisan vált be.

2017. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!