Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor járt el a babótok...

Nektek mikor járt el a babótok egyedül?

Figyelt kérdés
Az enyém 10 és fél hós tegnap elindult, de félek, hogy elesik ezért néha fogom, de egyedül is lépeget már rendesen! 6 hósan állt fel magától azután mindig erőlködött, hogy elindulhasson most már eljött a nagy nap tegnap úgy örülünk :)

2017. jún. 7. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ne fogd meg, mert nem tanul meg esni! És a vezetgetés is ártalmas!
2017. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyedul, kapaszkodas nelkul 12 hosan. 8 honaposan allt fel.
2017. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nagy 11, a kicsi 10 hónapos korában indult el egyedül. Soha nem vezetgettem őket, pont azért, amit az egyik előző válaszoló is írt. Voltak esések, kicsik, nagyok, sírás is volt, de megtanultak ügyesen esni. Jobb, ha nem fogod a kezét, így addig és úgy megy, ahogy neki belefér.
2017. jún. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jafnrétti ***** válasza:
A nagy 13 hónaposan kezdett kapaszkodás nélkül lépegetni, a kicsi 12 hónaposan. Nem fogtam őket sosem, nem vezetgettem, nem baj, ha elesnek, ebből tanulnak.
2017. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!