Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg én vagyok az önző,...

Tényleg én vagyok az önző, hisztis kismama, mert nem egy 2 szobás lakásban akarok gyereket nevelni, babázni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most vesztünk össze a barátommal és megkaptam, hogy nekem senki nem fontos és elvárom, hogy ő adja fel az életét... A történet a következő:

Terhes lettem, nem terveztük. De én mondtam, hogy egyedül is megtartom, viszont ő is akarta a babát. Most vagyok 13 hetes.

Megbeszéltük, hogy ő költözik hozzám, erre ma kitalálta, hogy mi lenne, ha inkább én költöznék, mert az ő lakása központibb, minden közel van és ő nagyon szeret ott lakni...

A központi azt jelenti, hogy a bulinegyed közepén van, a másodikon (lift nincs, szóval a babakocsit majd cipelhetném fel-le egész nap). 2 szobás, egy a háló, egy a nappali. Parkoló a ház előtt van, ahol van vagy hely, vagy nincs és akkor mehetek 1 km-rel arrébb. Zajos, a szomszédok borzasztóak és egy alapos felújítás is elkelne már az egész lakásban. Ezzel szemben itt van a házam, tavasszal lett teljesen kész, minden új benne. Van garázs, hatalmas terasz, medence, kerti kisház. Két emeletes, lesz külön babaszoba, játszószoba később, nem az lenne, hogy maximum 3 ember jöhet hozzánk egyszerre, mert többen nem férünk el... Kertvárosi rész, csendes, nyugodt, de kocsival 10 perc a központ (mindkettőnknek van autója). Szóval szerintem nyilvánvaló, hogy ez a jobb környezet a babázáshoz. Későbbre pedig közel van egy nagyon jó játszótér, óvoda és iskola is.

Mégis fogta magát most és elviharzott, hogy én sosem tudom megérteni az ő álláspontját... De könyörgöm, abban a lakásban még az én cuccaim sem férnének be, nemhogy még egy komplett babaszoba.


Nagyon kivagyok, mert ő az első hetekben hol visszakozott, hogy talán mégsem jó ötlet a baba, hol meg a fellegekben volt. Én nem akarom, hogy később is ez legyen...


2017. jún. 12. 20:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%

De geyáltalán mi az istenért nem tudtatok véekezni, ha alapból nem is akartatok úgy együtt lenni?

Nem értem, EZT nem, így megint csak a gyerekkel lesz kicsheszve.

2017. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

Mindig a szerencsetlen gyerek/gyerekek isszak meg az elvetemult,idiota,felelotlen szulok dontesei levet! "Mert a gyerek meg akar szuletni,azert fogant meg"! Lof.aszt,azert fogant meg,mert.ti rostelltetek vedekezni,de azert gyerek nem volt tervben,megis mi a fenet kepzeltel? Ja,es a gyerek marhara "nem akar megszuletni,mert goze sincs arrol mi tortenik. En.sem emlekszem olyasmire,hogy en eldontottem meg magzati,vagy spermium koromban hogy megakarok szuletni,ahogy ti sem szerintem! En pl.ha kesobb tudnam,hogy csak egy "becsuszott,"nem akart gyerekkent szulettem,szornyen szegyellem a szuleim!

Mint pl.egyik ismerosom,folcsinalta a bakja,de ok nem akartak,erre a csaj azt mondta:" hat neki mindennap kellett"xd ,- erre en megkerdeztem; - "es legalabb vedekeztetek,vagy "baleset tortent,melyik modszer nem valt be"? - Erre o; - nem vedekeztunk!XD

Hat en meg megmondtam neki,hogy megis mit vart hogyha szinte mindennap kefelnek vedekezes nelkul,akkor nem fog becsuszni a gyerek??! Egyebkent nem tini,26eves,most lesz 27,de esze mint a tenger szerencsetlennek.

2017. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
76%
Én sem mennék be belvárosi lakásba babával.
2017. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!