Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emiatt tényleg ennyire felelőt...

Emiatt tényleg ennyire felelőtlen lennék?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hós babám. Nem túl jó alvó, 4-5x kel éjszaka. Emiatt én egész nap hulla vagyok, de mostanában azt szoktam csinálni, hogy a délutáni szopi után beteszem a babaöbölbe, teszek oda pár játékot amit szeret, odafekszek mellé az ágyba és bizony én alszok. A baba vagy elalszik vagy egy óra hosszat elmórikál magának meg játszogat. Ha bármi baja lenne nyilván felébrednék hozzá... Tegnap délután a férjem pont arra jött haza, hogy en alszok, a kisfiam meg játszogat a baba öbölben. Elkezdett nekem jönni nagy fejjel a férjem hogy ezt hogy gondoltam, meg tudom e milyen veszélyes h az ébren levő gyerek mellett bealszok... Egyből leadta a drótot anyósnak, aki el hordott minden felelőtlen k....anak, meg mondta h ha ennyit nem bírok ki, hogy nap közben ne aludjak, akkor vigyem el neki a gyereket, majd ő felneveli. Meg hogy luxus nő vagyok, mert ő 3 gyereket nevelt akik se nappal se éjjel nem aludtak, de ő bizony talpon volt velük sőt dolgozott is, nem otthon "tespedt", mint én. Ezzel bazi nagy lelkiismeret-furdalást csináltak nekem, elég sz.rul érzem magam. Tényleg ekkorát hibáztam?
2017. jún. 19. 14:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
5%

Én, egyetértek az anyóssal és a férjeddel, mégpedig ezért:


"teszek oda pár játékot amit szeret, ha bármi baja lenne nyilván felébrednék hozzá"...


ez nincs így, pár perc alatt megfulladhat (igen, éjszaka is) és nem biztos, hogy felébredsz rá.


Szerintem, emiatt veszélyes a helyzet... ha nagyon nem bírod, aludj akkor, amikor a férjed hazajön, pár órát, addig ő is tud rá figyelni, vagy legalább ne tegyél oda neki játékot, ami fulladást okozhat...


Az meg, hogy beszél az édesanyjával, miért baj?


Te is szoktál panaszkodni a férjedről és az összes itt rikácsoló "nő" is kibeszéli a férjét az anyjával/barátnőjével.... bezzeg az nektek rendben van mi?


Kicsit nézzetek magatokba!

2017. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

"...pár perc alatt megfulladhat (igen, éjszaka is) és nem biztos, hogy felébredsz rá."

Ezek szerint akkor baba mellett a szülők csak felváltva alhatnak éjjel-nappal, sőt minden percben ott kell állni az ágy mellett, mikor alszik? Ne nevettesd már ki magad. Erre találták ki amúgy a légzésfigyelőt.

2017. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

De ő ebben az esetben légzésfigyelőt nem használ, meg még játékot is a kezébe nyom csak mert neki aludnia kell....



Ugyan már csak egy újabb lusta nő, mint te.

2017. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%

11-es gyanítom, hogy nem apró legódarabkákat, és lenyelhető kis csavarokat ad ilyenkor oda a babának, hanem olyasmit amitól nem tud megfulladni.

Kérdez őszintén szólva én is csináltam már ilyet... amikor egyetlen percet sem aludtam több éjszaka óta... magam mellé tettem a babát, és kicsit aludtam mellette... ő elnézelődött, gagyarászott, amikor már nem tetszett neki a helyzet, és elkezdett nyűglődni, arra felébredtem. Nagyon jól jött akkor az a negyed órácska is...

A férjed ha ennyire kifogásolja, akkor mentesítsen egy kicsit...

2017. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem is felelőtlenség...


Ez csak a lusta nők kifogása, hogy jajj nem aludtam X-óra óta a gyerek mellett...


Ahham... persze.

2017. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%

"Ugyan már csak egy újabb lusta nő, mint te."

Megkérnélek, hogy fejezd be a személyeskedést, mert az nem vezet sehová. Nem ismerjük egymást, ezért én sem írom le a véleményem rólad, pedig van.

hozzáteszem, hogy én azért feltételezem, hogy a kérdező egy 4 hónapos kezébe nem apró darabos játékokat ad, amiket lenyelhet.

2017. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
6%

Majd pont egy gyakorin írogató "szuperanyu" mondja meg nekem a tutit mi?


Gyengeelméjűek gyülekezete...

2017. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
17 - nem akarlak lelombozni, de te is a gyakorira írogatsz :D...
2017. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
61%

#11

Nem rikácsoló nő vagyok, és soha a büdös életben nem beszéltem ki a férjem SENKINEK!!! Eszem ágában sincs ilyet tenni, ha valami problémám van vele, akkor neki mondom, vele beszélem meg, de az, hogy anyámnak, vagy a testvéreimnek panaszkodjak róla, távol áll tőlem!

9 éve vagyunk együtt, 3 hónapja született meg a kisfiúnk, boldog család vagyunk, mert KOMMUNIKÁLUNK egymással, nem egymás háta mögött, nem úgy, mint a kérdező férje, ő inkább beköpi szerencsétlent, pedig tényleg semmi rosszat nem tett, feltételezem nem órákig alszik ilyenkor, a baj meg akkor is megtörténhet ha fent van, a gyerek akkor is lenyelhet bármit.

2017. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
65%
17-es! Neked sem ártana egy kis alvás, kissè agresszív vagy.
2017. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!